TIKLA ARA

Alvin ve Sincaplar 3 - Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked

Alvin 3 ve sevimli sincap arkadaşları geri dönüyor! Lüks bir Mavi Yolculuk gemisinde, ortalığı birbirine katarak seyahat ederken başlarını gene belaya sokan sincaplar kendilerini bu kez ıssız, tropik bir adada buluyorlar.


Alvin ve Sincaplar 3- Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Alvin ve Sincaplar 3 - Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked

16 izle

İlk Gösterim tarihi: Alvin - Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked filmini 23.04.2013 12:15 - 13:36 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Alvin ve Sincaplar 3- Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked , Konusu

2010 - ABD Western türündeki Alvin ve Sincaplar 3- Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked filmin yönetmenliğini Mike Mitchelldır.Oyuncuları Animasyon , Aile , Dans , Komedi , Macera , Müzikal'ten oluşmaktadır.

Alvin 3 ve sevimli sincap arkadaşları geri dönüyor! Lüks bir Mavi Yolculuk gemisinde, ortalığı birbirine katarak seyahat ederken başlarını gene belaya sokan sincaplar kendilerini bu kez ıssız, tropik bir adada buluyorlar.Chipmunk ve Chipetteler oyun oynarken yanlışlıkla sefere çıkan bir gezi gemisine binerler. Gemide mahsur kalan sevimli sincaplar, adeta tropikal bir cennet olan ıssız bir adaya varırlar. Ancak zamanla bu cennetin o kadar da ıssız bir yer olmadığı ortaya çıkar. Adanın dört bir yanında dişlerine göre yemek arayan sevimli yaratıklar, bir yandan eve itmenin yolunu bulmaya çalışırken diğer yandan cennet gibi görünen bu adanın o kadar da arkadaş canlısı olmadığını fark ederler. Yönetmenliğini Mike Mitchell'ın üstlendiği serinin bu filminin senaristliğini ise Kung Fu Panda'nın da yapımcısı ve senaristleri olan Jonathan Aibel ve Glenn Berger üstleniyor. Sincaplar dışında filmin gerçek oyuncuları arasında Jason Lee, Alyssa Milano ve David Cross yer alıyor...

Alvin - Seslendiren: Yekta Kopan
Boy: 9-9 ½
Göz rengi: Altın sarısı
Kazak rengi: Kırmızı
Kürk rengi: Kahverengi

Simon - Seslendiren: Umut Tabak
Boy: 10-10 ½
Göz rengi: Mavi
Kazak rengi: Mavi
Kürk rengi: Koyu kahve

Theodore - Seslendiren: Ahmet Taşar
Boy: 6
Göz Rengi: Yeşil
Kazak Rengi: Yeşil
Kürk Rengi: SarışınTen

IMDB Puanı:4.1/10 (82 kişi oy verdi.)

Resimler

Alvin ve Sincaplar 3- Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked izle

 

 Alvin ve Sincaplar 3- Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, alvin karakterleri, alvin 3 izle, alvin yönetmen, alvin konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.