TIKLA ARA

Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love

Huzursuzluk ve coşkunun beklenmedik bir şekilde sevimlilik ve saflığa dönüştüğü bir komedi!


Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love filmini Digiturk Moviemax Comdey HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love

Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love 09.07.2013 19:00 - 20:29  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love

2002 - ABD Dram , Komedi , Romantik  türündeki Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love filmin yönetmenliğini Paul Thomas Anderson yapmaktadır.Film oyuncuları Adam Sandler , Philip Seymour Hoffman , Emily Watson , Luis Guzmán , Mary Lynn Rajskub oluşmaktadır.

2002 Cannes Film Festivali'nde En iyi Yönetmen ödülünü alan bu film, apayrı dünyalardan gelen ve hayatlarının aşkını arayan iki insanın uyumsuz aşk hikayesini anlatıyor. Huzursuzluk ve coşkunun beklenmedik bir şekilde sevimlilik ve saflığa dönüştüğü bir komedi! Adam Sandler, küçük bir şirketin sahibi, yedi kız kardeşi tarafından hükmedilen, zavallı asosyal Barry Egan rolündeki muhteşem performansı ile alkış alıyor. Barry aşk gelip onu bulana kadar onu aramaz. Ancak gizemli oir kadın hayatına girer, duyguları karma karışık olur, kendini coşku, şehvet ve kendinden şüphe etmek gibi hisler arasında bocalarken bulur.

Adam Sandler 17 yaşında Adam bazı küçük gösterilerle çok beğenildi ve daha sonra stand up konusunda iyi olduğunu anladı. 80'li yılların ortasında The Cosby Show'da Theo Huxtable'in arkadaşı Smittyi bir sezon oynadı. 17 yaşında kardeşinin zoruyla yaptığı gösteriden sonra onu komedyen Dennis Miller keşfetti. Adam o zamanlar sadece bir dizide bir de MTV'de gözükmüştü. Miller onu Satuday Night Live'nin yapımcısı Lorne Michaelsle buluşturdu. 1990 yılında Sandler SNLde yazar olarak başladı işe bir kaç yıl sonra ise oyuncu olarak da görülmeye başladı. 1992 yılında ABC Afterschool Specials'ın bir bölümünde uyuşturcu satıcısı rolünde göründü. 'The Chanukah Song' dahil olmakla şarkı söylemeye de başladı ve 1995'te yıldızı ve film kariyeri iyice parladı. Müzik kariyerine gelince, Adam Sandler'ın son albümü 'Stan and Judy's Kid' tüm zamanlarda piyasaya çıktığı ilk hafta en çok satılan komedi albümü oldu ve Billboard listesinde 16. sıraya kadar yükseldi. Daha önceki üç albümü de platin plak kazanmıştı.

Philip Seymour Hoffman 23 temmuz 1967'de New York-Fairport'ta dünyaya geldi.İş için sürekli seyehat eden babası Gordon Hoffman, Xerox için bilgisayar sistemleri satan bir satıcı; annesi Marliyn ise kendini dört çocuğuna(Jill, Gordy, Philip ve Emily) adamış bir evkadınıydı.Philip 9 yaşındayken anne babası boşandı.Philip, lise yıllarından beri oyunculuğa meraklıydı.1989'da New York University'ye bağlı Tisch School of the Arts'ın tiyatro bölümünden mezun oldu.Okuldan mezun olduktan sonra zorlu bie dönem bekliyordu onu.Henüz 22 yaşındayken alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için rehabilitasyon merkezinde tedavi gördü.Bağımlılıktan kurtulan Hoffman kendini tamamiyle oyunculuğa verdi.Önce New York ve Chicago sahnelerine çıktı.

IMDB Puanı: 7/3 ( 75183 kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Loveizle

 

Aşk Sarhoşu - Punch Drunk Love izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier, aş sarhoşu, digiturk izle, film izle, sinema izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.