TIKLA ARA

Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens)

Michel Leclers'in yönettiği ve Jacques Gamblin, Sara Forestier, Zinedine Soualem ile Carolo Franck'ın oynadığı Aşkın Halleri filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin yüzünü güldürecek.


Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens)

Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens) izle

İlk Gösterim tarihi:Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens) 5.8.2013 21:30 - 23:09 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens)

2010 - Fransa Tür : Komedi , Romantik , Erotik türündeki Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens) filmin yönetmenliğini Michel Leclerc yapmaktadır.Film oyuncuları Sara Forestier , Zinedine Soualem , Carole Franck , Michèle Moretti , Jacques Boudet  oluşmaktadır.

Michel Leclers'in yönettiği ve Jacques Gamblin, Sara Forestier, Zinedine Soualem ile Carolo Franck'ın oynadığı ''Aşkın Halleri (Le Nom Des Gens- The Names of Love)'' filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin yüzünü güldürecek. Filmde, Fransa'da yaşayan özgür ruhlu ve sol görüşlü Arap genç kız Baya, kadınlığını kullanarak muhafazakar erkekleri kendi politik yaşam tarzıyla tanıştıran deli dolu biridir. Fakat orta yaşlarındaki apolitik Yahudi veteriner Arthur ile karşılaştığında işler biraz karışır.

Zinedine Soualem (Nisan 1957'de 17 doğumlu Thiers, Puy-de-Dôme ) bir Fransız sinema oyuncusudur. O yönettiği en az beş film yer aldı Cédric Klapisch .Matmazel (2001),JCVD (2008),Aşk Adları (2010),Declare bir şey (2011),Kaynak (2011).

Sara Forestier
(4 Ekim 1986) Paris'te yaşayan bir Fransız aktris. 2001 yılında sinema kariyerine başladı ve Umut Vadeden Kadın Oyuncu Oyunları Aşk ve Chance (2.003) olarak bir César ödülü aldı

IMDB Puanı: 7.2/10 ( 10-4,010 kişi oy verdi.)

Resimler

Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens) izle

 

Aşkın Halleri - Names of Love (Le Nom Des Gens) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, names of love izle, digiturk 2014 filmleri, le nom des gens izle, aşkın halleri izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.