TIKLA ARA

Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist

Çiftleri ayırarak para kazanan bir kadının işleri, piyasaya yeni oyuncuların girmesiyle bozulur. Bir zamanlar çiftleri ayırarak para kazanan Britney, artık çöpçatan olarak hizmet vermeye başlar.


Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist

Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist izle

İlk Gösterim tarihi: Kefaret Yolu - Redemption Road filmini 18.04.2013 19:05 - 20:35  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist Konusu

2009 - ABD ,Komedi ,türündeki Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist  filmin yönetmenliğini Steve Woo yapmaktadır. Oyuncular Amanda Crew, Ryan Kennedy, Luisa D'oliveira, Ali Liebert, Nicole Fraissinet oluşmaktadır.

Çiftleri ayırarak para kazanan bir kadının işleri, piyasaya yeni oyuncuların girmesiyle bozulur. Bir zamanlar çiftleri ayırarak para kazanan Britney, artık çöpçatan olarak hizmet vermeye başlar. Tab ki yıllar önce sırtını döndüğü düşmanı aşk, artık onun ekmek parası olacaktır.

Stephen Jin-Woo Kim akademi ve devlet hizmetinde önemli bir kariyere sahip Lawrence Livermore Ulusal Laboratuvarı Ulusal Güvenlik Dairesi 'da Kıdemli Analist olduğunu. O McLean, Virginia yaşıyor.Hükümet iddia edilen Kuzey Kore bir bomba test edebilir bir muhabire ifşa Casusluk Yasası altında ona ücret; onun savunucuları bu tür açıklama Washington zararsız ve sıradan hem iddia ve ona karşı sorumlu aşırı ve görülmemiş olduğunu.

Amanda Crew Kariyeri eğlence sektöründe hip-hop,tap ve jazz danslarıyla başladı.Büyük patlamasını Tanis rolüyle Kanada yapımı bir dizi olan 15/Love After da yaptı. 2 sezon bu dizide oynadı. Ayrıca Life As We Know It ve Smallville dizilerinde de ufak da olsa rol aldı. Sinemada ise Final Destination 3 ve She's the Man filmlerinde boy gösterdi. Wistler adlı başka bir Kanada yapımı dizi de ise başrol oyuncularından biriydi. Josh Zuckerman ile başrolünü paylaştığı Sex Driver filminde ise yıldızı parladı.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 303 kişi oy verdi.)

Resimler

Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist izle

 

Ayrılık Sanatı - The Break-up Artist izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, ayrılık sanatı oyunculari, ayrılık sanatı konusu, the break-up artist izle, ayrılık sanatı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.