TIKLA ARA

Balibo - The Balibo Conspiracy

Gerçek bir hikayeye dayanan bu film Doğu Timor 1975 de yaşamını sürdüren küçük bir ulustur.. 400 yıllık portekiz boyundurluğunun ardından bağımsızlıgını ilan eder.. Ama bağımsızlığını ilan eder ettikten 9 gün sonra endonezya Doğu Timoru işgal eder..


Balibo - The Balibo Conspiracy filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Balibo - The Balibo Conspiracy

Balibo - The Balibo Conspiracy izle

İlk Gösterim tarihi:Balibo - The Balibo Conspiracy 11.9.2013 21:00 - 22:47 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Balibo - The Balibo Conspiracy

2009 - Avustralya Dram , Gerilim , Gizem türündeki Balibo - The Balibo Conspiracy filmin yönetmenliğini Robert Connolly yapmaktadır.Film oyuncuları  Oscar Isaac , Nathan Phillips , Anthony LaPaglia , Gyton Grantley , Tom Wright oluşmaktadır.

Gerçek bir hikayeye dayanan bu film Doğu Timor 1975 de yaşamını sürdüren küçük bir ulustur.. 400 yıllık portekiz boyundurluğunun ardından bağımsızlıgını ilan eder.. Ama bağımsızlığını ilan eder ettikten 9 gün sonra endonezya Doğu Timoru işgal eder.. Bu işgal sürecinde Doğu timora gelen 5 avustralyaylı gazeteci endonezya askerleri tarafından hunharca katledilir ve infaz edilirler.. Kayıp olarak nitelendirilen bu gazetecileri aramak için avustralyadan roger adında başka bir gazetici görevlendirilir.. Roger ölümle yaşam arasındaki bu ülkede insanlık dışı olyalrı ve bir ülkenin yokedilişine tanık oluyor.

Leonardo Wilhelm DiCaprio annesi Floransa'daki Uffizi müzesinde DaVinci'nin eserlerini incelerken, henüz doğmamış olan Leonardo'nun tekmelerine maruz kalınca, oğluna Leonardo ismini koymayı düşünmüş. Daha bir yaşındayken annesi ve babası ayrıldılar. Babası İtalyan asıllı Amerikalı, Annesi Alman asıllı Amerikalı Üç yaşındayken en sevdiği Tv şovuna çıktı. Empire Dergisi'nin 'Tüm zamanların en iyi 100 film yıldızı' listesinde 75. sırada yer aldı.(1997) People Dergisi'nin 'Dünyanın en güzel 50 insanı' listesine seçildi. (1997 ve 1998) StarTv(USA)'nin '1990'ların Top 10 Box Office Starları' listesinde 6. sırada yer aldı.

Ellen Page
Erken yaşlardan itibaren tiyatroya merak saldı ve Neptune Tiyatro Okuluna girdi. İlk kez 'Pit Pony' adlı bir televizyon şovunda boy gösterdi ve bu nedenle Gemini ödülünün sahibi oldu.2006 yılında baş rollerinden birini üstlendiği Hard Candy filmindeki oyunculuğu büyük takdir topladı. X-Men: Last Stand filminde canlandırdığı Kitty Pryde rolü ile de Hollywood'da ki yerini sağlamlaştırdı.

Gordon-Levitt, Los Angeles, Kaliforniya'da doğmuş ve Sherman Oaks büyüdü. Yahudi büyüdü. Amerika Birleşik Devletleri Kongresi için California 1970'lerde için koştu Babası, Dennis Levitt, bir kez Pacifica Radyo istasyonu, KPFK-FM için haber yönetmeni. Annesi Jane Gordon yönetmen Michael Gordon (kızı), Barış ve Özgürlük Partisi. Süre o KPFK için program rehberi-FM editörü olarak çalışıyordu O Dennis Levitt araya geldi. Gordon-Levitt 1974 doğumlu eski bir kardeşi Dan vardır.

Michael Caine,
Londra'nın güneyinde Rotherhithe'da doğdu. Annesi Ellen Frances Marie (Burchell), babası ise Maurice Micklewhite idi. Babası balık pazarı bekçisiydi idi.Caine Ulusal Servis'in emriyle Kore Savaşı'na gitmek zorunda kalmış, ülkesine döndükten sonra bir tiyatroda asistan sahne yönetmeni olarak çalışmaya başlamıştı.Caine aktris Patricia Haines ile 1955-1958 yılları arasında evli kalmıştır.Çiftin Dominique adında bir kızı vardır.. Caine daha sonra aktris ve model Shakira Baksh ile 8 Ocak 1973'de evlenmiştir. Çiftin Natasha isiminde bir kızı vardır.Michael Caine menajerinin ısrarıyla soyadını Caine olarak değiştirmişti, Caine ismi 1954 yapımı The Caine Mutiny filminden alınmıştı

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 1.403 kişi oy verdi.)

Resimler

Balibo - The Balibo Conspiracy izle

 

Balibo - The Balibo Conspiracy izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the balibo conspiracy izle, digiturk 2014 filmleri, the balibo conspiracy konusu, balibo izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.