TIKLA ARA

Ben Dört Numara Filmi Digiturk MoviemaxPremier Kanalında İzle

Ben Dört Numara Filmi Digiturk MoviemaxPremier Kanalında izleyebilirsiniz.


Ben Dört Numara filmini Digitürk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Ben Dört Numara(I Am Number Four)

Ben Dört Numara

İlk Gösterim tarihi: Ben Dört Numara filmini 14 Temmuz 2012 Cumartesi günü saat 21:00'de Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Ben Dört Numara Film Bilgileri, Konusu

2011 ABD yapımı aksiyon, bilimkurgu, gerilim türündeki Ben Dört Numara filmin yönetmenliğini D.J. Caruso yapıyor. Filmin oyuncuları Timothy Olyphant, Alex Pettyfer, Teresa Palmer, Jake Abel, Kevin Durand, Beau Mirchoff, Dianna Agron, Brian Howe, Callan Mcauliffe, Judith Hoag, Charles Carroll, Megan Follows, Kiri Stevens, Jeff Lowery, Andy Owen, Steven D. Snyder, Randall Marshall Troy, Zack Radvansky, Jackson Nunn, Brenden Meers, Doug Michaels, Sean P. Mccarthy'den oluşmaktadır. John doğa üstü güçlere sahip bir gençtir. Jhon'u ortadan kaldırmak isteyen düşmanları vardır ve onlardan kaçmak için sıradan bir lise öğrencisi gibi davranmaktadır. John'dan başka bu tip güçlere sahip 3 kişi daha vardır. Faka bu 3 kişi öldürülmüştür. John ise 4. kişidir. Filmde John'un düşmanlarına karşı verdiği mücadele anlatılmaktadır.

 Resimler

Ben Dört Numara

 

Ben Dört Numara

 

 Fragman İzleDigitürk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: ben dört numara izle, i am number four, digitürk izle, sinema izle, digitürk sinema,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.