TIKLA ARA

Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools

Bugün, yeteneksiz berber Kresk (Steve Zahn) için hayatının geri kalan bölümünün ilk günüdür. Bu da ona cesaret verir. Sonra da olanlar olur.


Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools

Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools izle

İlk Gösterim tarihi:Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools 20.8.2013 13:35 - 15:09 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çılgın Kovalamaca - Chain Of Foolsks

2000 - ABD Tür : Komedi , Suç türündeki Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools  filmin yönetmenliğini Pontus Löwenhielm, Patrick Von Krusenstjerna yapmaktadır.Film oyuncuları Elijah Wood , Salma Hayek , Steve Zahn , Jeff Goldblum , Tom Wilkinson oluşmaktadır.

Bugün, yeteneksiz berber Kresk (Steve Zahn) için hayatının geri kalan bölümünün ilk günüdür. Bu da ona cesaret verir. Sonra da olanlar olur. Kulak misafiri olduğu bir konuşmada eğer bir kiralık katil tutar, bir cesedi saklar ve onu tutuklamak isteyen bayan polise aşık olmazsa, sonsuza dek zengin olacaktır. Steve Zahn talihsiz Kresk ve Salma Hayek'le birlikte gizli göreve katılmak istediği polis rolüyle bir araya geldiklerinde kahkaha dolu bir film ortaya çıkıyor.

Jeff Goldblum (doğum 22 Ekim 1952) Akademi Ödülü adayı olmuş Amerikalı aktördür. Bir çok ilginç karakteri canlandırmıştır.
Goldblum, West Homestead, Pennsylvania'daki Pittsburg kentinde doğdu. Annesi Shirley bir radyoda çalışırken babası bir doktordu. İlk filmi Death Wish 'te Charles Bronson ile rol aldı. Sonra Columbo dizisinin bir bölümünde yer aldı. Annie Hall 'da küçük bir rol aldı. The Fly, The Tall Guy ve Invasion of the Body Snatchers (1978) filmlerindeki rolleri ile ününü arttırdı.

Elijah Wood 28 Ocak 1981'de Amerika'nın Iowa bölgesinde dünyaya gelen Elijah Wood, döneminin en saygı gören ve en rahat rol bulabilen aktörleri arasında yer alıyor. Annesinin teşvikiyle daha çocukluk çağlarında modellik yapmaya başlayan Elijah, 1988 yılında ailesi ile birlikte Los Angeles'a taşınmadan önce birtakım yerel reklamlar da boy gösterdi. Wood ilk önemli çıkışını bu taşınmanın hemen ardından bir Paula Abdul videosunda küçük bir rol alarak gerçekleştirdi. Bunu film çalışmaları takip etti. 1989'da Back to the Future 2 de önemsiz bir rol aldı. Ancak küçük oyuncunun dikkatleri üzerinde toplaması, 1990'da Barry Lewinson'un Avalon da Aidan Quinn'in oğlunu canlandırmasıyla olacaktı. ( Avalon , ilk bölümlerini Diner ( 1982 ) ve Tin Men in oluşturduğu Baltimore üçlemesinin son filmiydi. ) Eleştirmenlerin beğenisini toplayan ve dört dalda Oscar adayı gösterilen filmin bu başarısından Wood da nasibini aldı.

IMDB Puanı: 5.3/10 ( 3215 kişi oy verdi.)

Resimler

Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools izle

 

Çılgın Kovalamaca - Chain Of Fools izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, chain of dools izle, digiturk 2014 filmleri, chain of dools konusu, çılgın kovalamaca izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.