TIKLA ARA

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks

Biricik kızları blair yuvadan ayrıldığında, luther ve nora krank noel'de yaşayacakları hüzünden ve tatilden kaçmak için bir gemide yer ayırtırlar.


Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranksfilmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks izle

İlk Gösterim tarihi:Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks 6.8.2013 20:45 - 22:18 Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks

2004 - ABD Tür : Aile , Komedi türündeki Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranksfilmin yönetmenliğini Joe Roth yapmaktadır.Film oyuncuları Jamie Lee Curtis , Felicity Huffman , Tim Allen , Dan Aykroyd , Caroline Rhea oluşmaktadır.

Biricik kızları blair yuvadan ayrıldığında, luther ve nora krank (tim allen ve jamie lee curtis) noel'de yaşayacakları hüzünden ve tatilden kaçmak için bir gemide yer ayırtırlar. noel'de evlerinde olmayacakları için, yıllardır süregelmiş noel geleneklerini yapmamaları ve boykot etme kararları bütün çevrelerinde olay yaratır. blair, noel gecesi yeni nişanlısını tanıştırmak için sürpriz yapacağını söylediğinde, krank çiftinin tüm planları altüst olur,tüm komşularını çağırmak ve gelmiş geçmiş en büyük kutlamayı gerçekleştirmek için bir mucizeye ihtiyaçları vardır!..

Jamie Lee Curtis Onu Ünlü Yapan Ne? 1978'de oynadığı ve ilk sinema filmi olan 'Halloween' filmindeki rolüyle ünlendi. Birliktelikleri: Müzik: Jermaine Jackson'ın 'Perfect' şarkısının müzik videosunda, aerobic hocasını oynadı. Biliyor musunuz?: Şimdiki eşi Christopher Guest'i bir derginin kapağında gördü ve ajansını arayıp kendi telefon numarasını verdi. Bunu biliyor musunuz?: 1996'da eşine miras kalan Baronluk sayesinde, Barones Lady Haden-Guest oldu. Söz: 'Hayatınızda tadabileceğiniz en güzel salataları ben yaparım. Salata konusunda, en az göğüslerimle ünlü olduğum kadar ünlüyümdür.

Daniel Edward "Dan" Aykroyd, Kanadalı komedyen, şarkıcı ve aktör. Saturday Night Live programının üyesi olan ve The Blues Brothers ile Ghosbusters filmlerinin başrol oyuncusu.Driving Miss Daisy filminde oyunculuğuyla 1990 yılında En İyi Yardımcı Aktör ödülüne aday gösterilmiştir.

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 17,445 kişi oy verdi.)

Resimler

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks izle

 

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, christmas with the kranks izle, digiturk 2014 filmleri, christmas with the kranks konusu, çılgın yılbaşı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.