TIKLA ARA

Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts

Philip sevgilisi tarafından terk edilmişdir ve işi intihara kalkışan insanları bundan vazgeçirmektir yani bir nevi hayat kurtarandır.


Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts

 

Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts izle

İlk Gösterim tarihi:Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts   Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts

1994 - ABD Tür : Komedi türündeki Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts filmin yönetmenliğini Nora Ephron yapmaktadır.Film oyuncuları Adam Sandler , Steve Martin , Juliette Lewis , Rob Reiner , Jon Stewart oluşmaktadır.

(Spoiler) Philip(Steve Martin) sevgilisi tarafından terk edilmişdir ve işi intihara kalkışan insanları bundan vazgeçirmektir yani bir nevi hayat kurtarandır. Çok az insan çalışaktadır burada. Ve artık yeni kararla işlerine son verilecektir. Ve yılbaşına az kalmışdır fakat Philip umudunu yitirmez ve hala da çalışmaya devam eder, zaten bir apartman dairesinde çalışmaktadır. Burada da birçok garip komşuları vardır. Bir anda Philip yanında çalışan Catherine'ya (Rita Wilson) aşık olur ama sadece o değildir alt komşuları olan ve müzik bestelemeyi seven Louie de (Adam Sandler) ona aşık olmuştur. Ve yılbaşı gecesi başlarına cinayetten doğuma kadar türlü olaylar gelir.

Rob Reiner Ünlü komedi ustası Carl Reiner'in oğlu olan Rob Reiner, 1945 yılında Bronx'ta doğdu. 12 yaşına gelince ailesiyle birlikte Los Angeles'a yerleşen Reiner, oyunculuğa buradaki bölgesel tiyatrolarda başladı. UCLA'da drama okuyan yönetmen, The Smothers Brıther's Comedy Hour adlı şov programının yazarlığını üstlendi. İlk sinema deneyimini oyuncu olarak yaşayan Reiner, babasının hayatının konu alındığı Enter Laughing adlı filmde rol aldı. Daha sonraları birçok filmde irili ufaklı rollerde kamera karşısına geçen aktör, ilk ciddi ve kayda değer projesini All in the Family adlı TV dizisinde oynayarak gerçekleştirdi.

Adam Sandler
17 yaşında Adam bazı küçük gösterilerle çok beğenildi ve daha sonra stand up konusunda iyi olduğunu anladı. 80'li yılların ortasında The Cosby Show'da Theo Huxtable'in arkadaşı Smittyi bir sezon oynadı. 17 yaşında kardeşinin zoruyla yaptığı gösteriden sonra onu komedyen Dennis Miller keşfetti. Adam o zamanlar sadece bir dizide bir de MTV'de gözükmüştü. Miller onu Satuday Night Live'nin yapımcısı Lorne Michaelsle buluşturdu. 1990 yılında Sandler SNLde yazar olarak başladı işe bir kaç yıl sonra ise oyuncu olarak da görülmeye başladı.

Steve Martin Yetmişlerin sonlarında komedyenlik yeteneği tescillenmiş olan Martin sinema dünyasına adım atmayı düşünür. 1977 yılında ilk filmi The Absent-Minded Waiter çekilir. Yedi dakika uzunluğunda olan ve senaryosu da Martine ait olan bu film en iyi kısa film dalında Akademi ödülüne aday gösterilir.1979 yılında ilk uzun metrajlı filmi The Jerk yayınlanır. Bu filmin büyük gişe başarısı sonrası ardı sıra yeni filmler gelir.The Jerk filmi Steve Martinin ilk başrolüydü.70li yıllarda rol aldığı The Muppet Moviede bir sahnede garson olarak gözükmekte ve Kermitle olan diyaloğu klasikler arasında görünmektedir.

Juliette Lewis, Amerikalı aktirist ve şarkıcı. 1991 yılında rol aldığı Cape Fear filmiyle birlikte Oscar ve Altın Küre ödüllerinden En İyi Yardımcı Aktirist ödülüne aday oldu. Daha sonra What's Eating Gilbert Grape, Natural Born Killers, Strange Days, The Evening Star, Kalifornia, From Dusk Till Dawn, ve The Other Sister gibi filmlerle daha büyük projelerde yer almayı başardı. Televizyon projelerinde yer almaya başladıktan sonra iki kere Emmy ödülüne aday gösterildi.

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 6,059 kişi oy verdi.)

Resimler

Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts izle

 

Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, mixed nuts izle, digiturk 2014 filmleri, çılgın yılbaşı konusu, çılgın yılbaşı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.