TIKLA ARA

COOP KAT E KARŞI

Sizi mahvetmeye çalışan uzaylı bir mutant kedi olsa, ama kimse size inanmıyorsa ne yaparsınız?


COOP KAT'E KARŞI Çizgi filmini Digiturk Disney Channel kanalından izleyebilirsiniz.

COOP KAT'E KARŞI

COOP KAT'E KARŞI  izle

COOP KAT'E KARŞI  , Anime Çizgi filmini Hafta içi Her gün 13:10 - 13:35 ,15:00 - 15:30 ,15:30 - 16:00 saatlerinde Disney Channel  kanalından izleyebilirsiniz.

COOP KAT'E KARŞI ,

Coop evde ailesinin gözünde hep yaramaz durumuna düşüyor aslında o çok hakklı çünki... Sizi mahvetmeye çalışan uzaylı bir mutant kedi olsa, ama kimse size inanmıyorsa ne yaparsınız? Onunla mücadele edersiniz! Coop Kat'e Karşı'da, kız kardeşi Millie eve kötülüklerle dolu küçük, tüysüz kedi Kat'i getirene kadar.Halbuki kedi bir uzaylı ve çok kötü normalde Coop'un oldukça normal bir hayatı vardı. Taki Kay'e gelene kadar.Coop Kat'e Karşı'yı Disney XD'de izleyebilirsiniz.

COOP; Uzaylı Kat serbestçe ortada dolaşırken, iyi huylu bir çocuğun başını beladan uzak tutması kolay değil. Bu 10 yaşındaki çocuk, canını ve gezegeni, kötü Bay Kat'in şeytani hareketlerinden kurtarmak için hızlı düşünmek zorunda.

KAT: Kökeni bilinmeyen, gizemli, tüysüz bir yaratık Coop'un hayatına bodoslamasına iniş yapar. Kat, Millie ile başa çıkar ama bu 10 yaşındaki gıcık Coop'u yok etmek için yola çıkmıştır. Ama süper lezzetli Balık Krakerlerden biraz bulursa iş değişir. Mmm!

MILLIE: Coop'un 8 yaşındaki kız kardeşi canayakındır ama her zaman o kadar iyi değildir. Coop'un, Kat'in kötülüklerine dair anlattığı hikayelere hiç inanmaz. Nasıl olur da Kat, Millie tarafından böyle sevimlice giydirilmişken kötülük yapabilir?


BABA: Bu çalışkan, bekar babanın en son istediği şey, Burtonburger'in Takas Evi'ndeki uzun bir günden sonra eve gelip de kargaşa ve yaramazlıkla uğraşmaktır. Öyleyse Kat ortaya çıktığından beri Coop'un başı neden hep belada?

DENNIS: Coop'un en yakın arkadaşı, her mantıklı açıklamanın ardında mükemmel bir komplo olduğuna inanır - özellikle de Kat söz konusu olunca! Kat'in uzaylı kökenini bir ispatlayabilse, dünya nihayet onun başından beri haklı olduğunu anlayacak.

OLD LADY MUNSON: O yaşlı, o yan dairede oturuyor ve o Coop'un ne işler peşinde olduğunu kendisinden bile önce biliyor. Belki onun 170 cücesi çetele tutuyordur. Bizim Bayan Munson, Coop'u hiç sevmedi. Şimdi bütün bu kedi meselesinden sonra daha da az seviyor.

  COOP KAT'E KARŞI  izle

 

 COOP KAT'E KARŞI izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çizgi film izle, coop kediye karşı, coop kediye karşı kahramanlari, disney channel kanali, coop kediye karşı konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.