TIKLA ARA

Dedikodu - Gossip

Zorlu bir boşanma dönemi anlatan bir kadın, kızını da yanına alarak eski kasabasına geri döner.


Dedikodu - Gossip filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Dedikodu - Gossip

Dedikodu - Gossip izle

İlk Gösterim tarihi:Dedikodu - Gossip Digiturk 17.06.2013 20:30 - 21:57 Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Dedikodu - Gossip

2008 - Kanada Aile , Komedi türündeki Dedikodu - Gossip filmin yönetmenliğini  Stacey Stewart Curtis yapmaktadır.Film Oyuncuları Inga Cadranel, Kelli Williams oluşmaktadır.

Zorlu bir boşanma dönemi anlatan bir kadın, kızını da yanına alarak eski kasabasına geri döner. Burada akrabalarının yanında yeni ve düzgün bir hayat kurmak, çevrenin baskıcı tutumu nedeniyle kolay olmayacaktır. Bir kadının tek başına ayakta durma çabasını anlatan bir roman uyarlaması.

James Marsden 90'lı yılların sonlarına doğru TV izleyicisinin vazgeçemediği iki popüler diziyle oyunculuğa adım attı... Party of Five ve Second Noah adlı hit TV yapımlarında rol alan yakışıklı aktör kendini Hollywood'da göstermek için vakit kaybetmeden calışmalara başlar.

Joshua Jackson Kanada'da doğmuş olmasına karşın hayatının ilk sekiz yılını Kaliforniya'da geçirdi. Oyuncu yönetmeni olan annesi dolayısıyla küçük yaşta set yaşantısına tanık olan Joshua Jackson daha 11 yaşındayken oyuncu olmayı kafasına koymuştu. Başarısız olup hevesi kaçsın ve sinema dünyasından uzak dursun diye annesi onu çocuk oyuncu seçmelerine götürdü. Joshua çok başarılı olup reklam filmlerinde oynamaya başlayınca annesinin tüm hesapları alt üst oldu tabii. Pek çok filmde irili ufaklı roller alan genç oyuncuyu şöhrete 'Scream 2'deki küçük rolünün ardından kapmayı başardığı 'Dawson's Creek' adlı dizideki rolü oldu. Gençler tarafından çok sevilen bu dizideki Pacey karakteri onu Hollywood yapımlarında başrollere taşıdı.

Norman Reedus 6 Ocak 1966'da Florida'da dünyaya gelmiş olan Norman genç yaşta evini bırakıp Çin, Japonya ve İspanya gibi ülkeleri dolaştıktan sonra Los Angeles'a yerleşir. Bir gün partide fazlasıyla alkollüyken yanındaki arkadaşına deli gibi bağırması üzerine yanına yaklaşan hanımefendi kendisine ' daha önce hiç aktör olmayı düşündünüz mü? ' diye sorduktan yaklaşık 1 hafta sonra bir oyunda yer almıştır.10 Ekim 1999 tarihinde Helena Christensen'den Mingus Lucien Reedus isimli bir çocuğu olmuştur. Pis pis bakışlarıyla ünlüdür.

IMDB Puanı: 8/3 ( 12431 kişi oy verdi.)

Resimler

Dedikodu - Gossip izle

 

Dedikodu - Gossip izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, gossip izle, digiturk filmleri, dedikodu konusu, dedikodu izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.