TIKLA ARA

Digiturk Play

Play TV

Digiturk Play Giriş

Bu uyguulama sayesinde internet üzerinden canlı bir şekilde istediğiniz tüm yayınları seyredebileceksiniz. Digiturk PLAY sayesinde dizi, film, belgesel gibi Digiturk'ün içeriğinde ki her şeye ulaşımınız sağlanacaktır. Üyeliğinize bağlı olarak bilgisayar veya diğer teknolojik aletlerden DigiturkPLAY'e ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için Digiturk'e üye olmanıza da gerek olmayacaktır.


Digiturk Play'e Üye Girişi için tıklayınız.


Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa; üye giriş bölümünden yeni üyelik işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle abone olur, içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Digiturk Play; İnternet üzerinden canlı olarak ve televizyon ile eş zamanlı olarak dizi, film, belgesel ve Digiturk'ün sunduğu tüm kanalları izleyebileceğiniz ve Digiturk'ün geniş kapsamlı içeriklerine ulaşabileceğiniz interaktif bir hizmettir.

Tercih edeceğiniz içeriğe ve üyelik seçeneğinize bağlı olarak dilerseniz bilgisayarınızdan, dilerseniz iPhone veya iPad'inizden DigiturkPlay'e erişebilirsiniz.

Digiturk Play, ‘Ücretsiz’ üyelik, ‘Giriş’ üyeliği ve ‘Premium’ üyelik seçenekleri ile her kesimden izleyiciye hitap ediyor. Uygulamada Spor Toto Süper Lig, Fransa Ligi’nin canlı maçları, en özel birbirinden güzel yerli ve yabancı filmleri, dizi ve belgeselleri satın almanın yanı sıra canlı maçları iPhone ve iPad üzerinden istediğiniz yerde, özgürce izleme imkânı da yer alıyor.

Digiturk PLAY’de neleri izleyebilirim?

DigiturkPLAY’de 3 ayrı üyelik tipi vardır.

Ücretsiz üyelikte ATV, KanalD, ShowTV ve Star gibi kimi ulusal kanalları kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bu kanallardan yayınlanan dizilerin ve programların tekrarları da ücretsizdir.
Giriş üyelikte ayda sadece 1TL ödeyerek, maçsız beIN Sports dahil olmak üzere 22 canlı kanal, 1000’e varan dizi, film, belgesel,çocuk ve spor içeriklerini izleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak veya üye olmak için tıklayın.
Premium üyelikte ayda sadece 5TL ödeyerek, maçsız beIN Sports dahil olmak üzere 22 canlı kanal, 2000’e varan dizi, film, belgesel, çocuk içeriklerini izleyebilirsiniz.

Canlı Spor paketlerinden faydalanmak için:

Adım 1: Sezonluk, Yarı Sezonluk, Aylık, Haftalık, Taraftar veya tek maç paketlerimizden birini seçin. Seçtiğiniz paketin sayfasında “Hızlı Satın Al” butonuna basın.

Adım 2: İstenilen paket seçildikten sonra Satın Alma İşlemleri sayfasına yönlendirilir. Kredi Kartı, Taksitli Ödeme, Digiturk Faturama Yansıt veya Mobil Ödeme seçeneklerinden birini seçin. İlgili bilgileri doldurup İleri butonuna basın.

Adım 3: Bu adımda Fatura Bilgileri girildikten sonra Satın Alma İşlemlerini Onay’la tuşuna basılır. Eğer fatura bilgilerinizi güncellediyseniz kaydedilmesi için Güncelle butonuna basabilirsiniz.

Adım 4: Satın Alım Özeti’nde satın aldığınız paketin detaylarını ve ödeme seçeneğinizi görebilirsiniz. Seçtiğiniz paketi anında izlemek için Hemen İzle butonuna basın. Satın Aldıklarım linki ile satın almış olduğunuz tüm paketleri görebilirsiniz.


Digiturk Play Üye Girişi

Digiturk Play İndir

Digiturk Play Üyelik

Digiturk Play Paketleri

Konular: Digiturk Play, Digiturk Play TV, beIN Sports Canlı izle


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.