TIKLA ARA

Discovery 3D Digiturk'te

Discovery Channel 3D programları ile sadece Digiturk'te


Digiturk Discovery 3D Kanalı

Digiturk 191. Kanaldan izlediğimiz keşifleri ile dünyaca ünlü Discovery Channel, belgesel tutkunlarını normal yayının yanı sıra 3D içerikleri oldukça memnun edecek. Sadece Digiturk 399. kanaldan ekranlara gelecek olan ve özel 3D kameralarla çekilmiş Forgetten Planet, The Haunted, I almost got away with it, Ghost Lab ve Oceana Air Show belgeselleri bizlere bilinmeyenleri sunacak. Gizem, sır, macera,  psişik güçler, paranormal olaylar ve fiziksel gösteriler ile dolu bu belgeselleri üçüncü bir boyutta keşfetmeye hazır olun.

Digiturk Discovery 3D programlarından bazıları:


Forgotten Planet

Forgotten Planet

Forgotten Planet isimli belgesel programında; dünya üzerindeki, insanların terk ettiki kasabalar, şehirler ve yapılar inceleniyor.

The Haunted

 The Haunted

"The Haunted adlı belgesel,  paranormal olaylara odaklı ve doğadaki dostlarımızın bu doğaüstü varlıklara nasıl tepki verdiklerini gözler önüne seriyor. Hayvanların gerçek, ürkütücü ve esrarengiz hayalet öykülerine, kızıl ötesi kameralar ve hassas kayıt cihazları sayesinde tanık oluyorsunuz.

Ghost Lab

Ghost Lab

Brand ve Barry Klinge, her hafta paranormal olayları araştırıyor.

I almost got away with it

Digitürk 3D

Bu belgeselde yıllar boyunca adaletten bir şekilde kaçmayı başarmış suçlular inceleniyor. Oceana Air Show

Ocean Air Show


"Oceana Air Show" isimli belgeselde, donanmanın en iyi havacılarının heyecan verici şovlarını, gökyüzünde yaptıkları manevraları ve dalışları izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.
 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: discovery 3d, digiturk discovery 3d, discovery channel 3d, digitürk belgesel kanalları, discovery 3d digiturk,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.