TIKLA ARA

Doc Martin

Küçükken halasıyla Port Isaac Portwenn Kasabası'nda yaşayan Doc Martin, Londra'da cerrah olur. Kariyerinde, başarılı bir doktor olma yolunda ilerlerken, kan fobisi olduğu ortaya çıkar.


Doc Martin Digiturk Dizimax Entertainment HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Doc Martin

Doc Martin

Gösterim tarihi: Doc Martin Dizimax Entertainment HD kanalın dan 18 Temmuz Perşembe / 17:15 - 18:01 izleyebilirsiniz.

2010 - ABD,  Komedi , Macera , Gençlik , türündeki Doc Martin Dizisinin yönetmenliğini Dominic Minghella yapmaktadır.Oyuncuları Celia Imrie , John Alderton , Hugh Lloyd , Doreen Mantle , Margaret Tyzack , Hıristiyan Rodska , Roger Lloyd-Pack , Anne Reid , Mary Woodvine , Miriam Margolyes , John Woodvine , Stephanie Leonidas , Ben Miller , Chris O'Dowd , robert Daws , Kenneth Cranham , David Bamber , Claire Bloom , Mathew Horne , Lucy Robinson , Gwen Taylor , Sylvestra la Touzel , Anthony Buzağı , Richard Johnson , David Haig , Phyllida Law , Benjamin Whitrow , Louise Delamere , Nicholas Le Prevost , Sophie Thompson , Mathew Baynton , Andrew Lee Potts , Julie Graham , John Duttine , Julia St John ve Tony Maudsley . oluşmaktadır. 

Küçükken halasıyla Port Isaac Portwenn Kasabası'nda yaşayan Doc Martin, Londra'da cerrah olur. Kariyerinde, başarılı bir doktor olma yolunda ilerlerken, kan fobisi olduğu ortaya çıkar. Londra'da fiyakası sönünce, küçükken yaşadığı sahil kasabasında iş aramaya başlar. Dönüş yolunda, kendisini işe alacak kurulla karşılaşır. uçakta ekip ile önce ters düşüp, sonra işi kapınca, Dr. Martin pratisyen hekim olarak kasabadakilerin korkulu rüyası olur. 

Dr Martin Ellingham (Martin Clunes), parlak ve başarılı bir damar cerrahı da Imperial College London , geliştirir haemophobia onu cerrahi pratik durdurmak için zorlayarak, (kan korkusu). O gibi bir post elde pratisyen uykulu (GP) Cornish onun teyze Joan (ile çocukluk tatil geçirdim Portwenn köyü, Stephanie Cole ). Portwenn, Ellingham geldikten sonra - onun hayal kırıklığı,, "Doc Martin" olarak halk adresi - bulur cerrahi kargaşa içinde. O bir beceriksiz resepsiyonist, Elaine Denham (devralır Lucy Punch ). Serisi 2-4, Pauline Kuzu ( Katherine Parkinson ), yeni bir resepsiyonist ve daha sonra flebotomist , Elaine yerini alır. 2011 yılında, Morwenna Newcross ( Jessica Ransom ) sonrası alır.
Gösteri, yerel Cornish köylülerle Ellingham en etkileşimleri etrafında döner. Onun tıbbi parlak rağmen, Ellingham kötü huylu, huysuz ve sosyal becerileri yoksun. Onun soğuk, aşındırıcı bir şekilde köylülerin çok rahatsız. O köylülerle sohbet vakit değil, bir profesyonel ve hiç akıllıca bir şekilde görevlerini yerine hissediyor ise onlar, onu temperli ve bir başucu şekilde eksik kısa olarak algıladıkları. Köylüler sonunda onun haemophobia ve neden mide bulantısı ve kusma sık ve zayıflatıcı nöbetleri keşfedin. Ellingham teyzesi, Joan Norton, onun ani bir şekilde köylüler arasında neden olan huzursuzluk karşısında duygusal destek sağlar. Ellingham da zor ilkokul öğretmeni Louisa Glasson (onun romantik duygularını ifade etmek için bulduğu Caroline Catz sık sık, örneğin, hoş olmayan bir sağlık durumu hakkında bir yorum nadir bir ihale an ile bozulmadan veya dışkı örneği talep,).

Oyuncular ve karakterler

Martin Clunes Dr Martin Ellingham M.BBS FRCS
Caroline Catz Louisa Glasson
Ian McNeice Büyük bert
Joe Absolom Büyük Al
Selina Cadell Bayan Sally Tishell
John Marquez PC Joe Penhale 2007 Pazartesi -
Eileen Atkins Dr Ruth Ellingham Lisans Doktora
Jessica Ransom Morwenna Newcross
Louise Jameson Eleanor Glasson

Doc Martin izle

 

Doc Martin izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax entertainment hd, doc martin konusu, digiturk 2014 dizileri, doc martin oyuncular, doc martin izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.