TIKLA ARA

Doc McStuffins

6 yaşındaki bir çocuk doktorculuk oynamaya karar veriyor ve bazı oyuncakların yardımıyla, bozulan oyuncakları iyileştirmeye ve onarmaya başlıyor...


Doc McStuffins filmini Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

Doc McStuffins

Doc McStuffins

Doc McStuffins, Çizgi filimini Hafta içi  her gün Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

Doc McStuffins

6 yaşındaki bir çocuk doktorculuk oynamaya karar veriyor ve bazı oyuncakların yardımıyla, bozulan oyuncakları iyileştirmeye ve onarmaya başlıyor... Doktor McStuffins bir Amerikan-İrlandalı animasyonlu okul öncesi olan çocuk televizyon dizisi tarafından üretilen Brown Bag Films . Bu oluşturulan ve oldu yürütme üretilen tarafından Humanitas Ödülü ve Emmy Ödülü kazanan Chris Nee ve üzerine 23 Mart 2012 tarihinde prömiyeri Disney Channel ve Disney isimli . serisi olabilir altı yaşındaki bir kız hakkında " onu doldurulmuş hayvan arkadaşları küçük bir yardım ile, "oyuncaklar düzeltmek.
Serisi Disney serisi Afrikalı-Amerikalılar hakkında kendi canlandırdığı üzerinde, gösterinin kavramı ve ana karakteri nedeniyle olumlu eleştiriler aldı. Chris Nee "olarak serisi tarif Cheers Okul öncesi için "

Serisi annesi gibi bir doktor olmak istiyor, bir gün, Benekli McStuffins adlı altı yaşındaki bir kız anlatıyor. (Bu nedenle, herkes onu 'Doc' çağrıları) bir çocuk olarak, o oyuncak ve bebek kadar sabitleme tarafından bir doktor olmak "miş gibi". O stetoskop, oyuncak, bebek, ve doldurulmuş hayvanlar koyar zaman sihirli hayata ve o onlarla iletişim kurabilirsiniz. Onu doldurulmuş hayvan arkadaşları, Havasız, Hallie, Lambie ve Chilly küçük bir yardım ile, Doktor oyuncaklar vererek "iyi hissediyorum" yardımcı olur check-up ve "Boo Boos The Big Book" ile hastalıkları kontrol. Her 11 dakikalık bölüm orijinal şarkı, şarkı ve "Ben Feel Better" şarkı "Sizin Check-Up için zaman" içerir. Bir yapmak gereken şeyler hakkında bir ek şarkı da bulunmaktadır doktor 's check-up. Biten kredi sırasında, Doktor sağlıklı kalmak hakkında izleyicilere tavsiye verir.

Karakterler

Kiara Muhammed Doc McStuffins olarak
Robbie Rist havasız olarak
Lara Jill Miller Lambie olarak
Jess Harnell Chilly, Buddy ve Wicked Kralı
Loretta Devine Hallie olarak
Kimberly Brooks Doktor McStuffins olarak ve Surfer Girl
Gary Anthony Williams Bay McStuffins olarak
Jaden Betts Donny McStuffins olarak

  Doc McStuffins izle

 

Doc McStuffins izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: disney junior, doc mcstuffins konusu, digiturk çizgi filmleri, doc mcstuffins bölümleri, doc mcstuffins izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.