TIKLA ARA

Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World

Genç bir Rumen kız olan Delia bir içecek firmasının kampanyasından kazandığı armağanı almak için ailesiyle Bükreş'e gelir.


Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World

Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World izle

İlk Gösterim tarihi:Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World 03.07.2013 19:34 - 21:13  Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World

2009 - Hollanda , Romanya , Japonya , Fransa Dram  türündeki Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World filmin yönetmenliğini Radu Jude yapmaktadır.Film oyuncuları Andi Vasluianu , Vasile Muraru , Serban Pavlu , Andreea Bosneag , Doru Catanescu oluşmaktadır.

Genç bir Rumen kız olan Delia bir içecek firmasının kampanyasından kazandığı armağanı almak için ailesiyle Bükreş'e gelir. Bu güzel arabayı almak için yapması gereken tek şey bir reklam filminde kameraların karşısına geçmektir. Ancak Delia ve ailesinin arabayla ilgili başka planları vardır.

Gérard Depardieu 1964'te, oyunculuk öğrenimi gören arkadaşı Michel Pilorgé ile Paris'e gitti. Burada izlediği bir Molière oyunu sonrasında oyuncu olmaya karar verdi. Théâtre National Populaire'de aldığı ücretsiz derslerden sonra, 1966'da Jean-Laurent Cochet nin yönettiği École d'art dramatique'i bitirdi. Buradaki öğrenimi sırasındaki arkadaşlarından biri Claude Jade'di.Depadieu, yönetmen Claude Regy'nin vasıtasıyla, yönetmen ve senarist Marguerite Duras ile tanıştı ve birkaç yıl içinde onunla birlikte dört film çevirdi. Bu filmlerden Nathalie Granger (1971) ve Les Valseuses (1973), Depardieu'nün tanınmasını sağladı.

Catherine Deneuve (d. 22 Ekim 1943 Paris doğumlu Fransız oyuncu. Roman Polanski ve Luis Buñuel'in filmlerinde canlandırdığı soğuk sarışın karakterleri ile ünlenen Deneuve, zamanla Fransız sinemasının en tanınmış oyuncularından biri haline geldi.

IMDB Puanı: 5/6 ( 1339 kişi oy verdi.)

Resimler

Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World izle

 

Dünyanın En Mutlu Kızı - The Happiest Girl in The World izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the happiest girl in the world izle, digiturk filmleri, dünyanın en mutlu kızı konusu, dünyanın en mutlu kızı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.