TIKLA ARA

Duyguların Rengi (The Help)

Duyguların Rengi (The Help), filmini 2 Kasım saat 18.20, 8 Kasım 21.00, 17 Kasım saat 13.45, 28 Kasım saat 22.45 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.


Duyguların Rengi (The Help) filmini Digiturk Moviemax Premier HD Kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Duyguların Rengi (The Help)

Duyguların Rengi (The Help)

Gösterim tarihi: Duyguların Rengi (The Help), filmini 2 Kasım saat 18.20, 8 Kasım 21.00, 17 Kasım saat 13.45, 28 Kasım saat 22.45 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

 

Duyguların Rengi (The Help)

2011 ABD yapımı Dram türündeki Duyguların Rengi (The Help) filmin yönetmenliğini Tate Taylor yapıyor. Filmin oyuncuları Emma Stone, Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Octavia Spencer, Jessica Chastain, Ahna O'Reilly, Allison Janney, Anna Camp, Eleanor Henry, Emma Henry 'den oluşuyor.

Konusu:

Filmde 3 cesur kadının şehirdeki katı kuralları ve yerleşik davranışları aralarında gelişen alışılmadık bir arkadaşlıkla nasıl bozduklarının hikayesi anlatılıyor.

Oyuncu kökenli Tate Taylor'ın yönetmenliğini yaptığı üçüncü filmi The Help zamanının temasına iyi uyum sağlamasıyla Taylor'ın yönetmenlik hanesine artı bir puan ekliyor. 84. Akademi Ödülleri'nde üç dalda dört adaylığa sahip olan film güçlü rakiplerinin elinden En İyi Film ödülünü alabilecek gibi durmasa da En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dallarında daha iddialı.

 

Duyguların Rengi (The Help)
izle

 

Duyguların Rengi (The Help)
izle

 

Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk moviemax, premier hd, dijiturk izle, duyguların rengi izle, movimax izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.