TIKLA ARA

Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Universal Soldier: Day of Reckoning (3D)

Luc ve Andrew, Evrenin Askerleri tarafından yönetilen yeni bir düzen için savaş vermek zorundadırlar. Luc, Evrenin Askerleri'ni bir araya getiren bir kilise kurmuştur.


Universal Soldier: Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Day of Reckoning (3D) filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Universal Soldier: Day of Reckoning (3D)

Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Universal Soldier: Day of Reckoning (3D) izle

İlk Gösterim tarihi:Universal Soldier: Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Day of Reckoning (3D) 15.05.2013 22:46 - 00:27  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Universal Soldier:Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D -  Day of Reckoning (3D) Konusu

2012 - ABD  Boyutlu , Bilim Kurgu , Aksiyon türündeki Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Universal Soldier: Day of Reckoning (3D) filmin yönetmenliğini John Hyams yapmaktadır.Oyuncuları Jean-Claude Van Damme , Scott Adkins , Dolph Lundgren , Mariah Bonner , David Jensen oluşmaktadır.

Luc ve Andrew, Evrenin Askerleri tarafından yönetilen yeni bir düzen için savaş vermek zorundadırlar. Luc, Evrenin Askerleri'ni bir araya getiren bir kilise kurmuştur, amacı Evrenin Askerleri'nin beyinlerine kazınan anıları silmek ve hükümetin oyunlarını ortaya çıkartarak Evrenin Askerleri'ni özgür kılmaktır.John komadan uyanır ve karısı ile kızının bir ev baskını sonucu hunharca öldürüldüğünü öğrenir. Artık tüm amacı intikam almaktır.

Jean-Claude Camille Francois Van Varenberg (d. 18 Ekim 1960), Belçikalı sporcu ve aktör.üçük yaşlarda bale ve Shotokan stili karate yapmaya başladı. 18 ve 19 yaşında Avrupa orta siklet karate şampiyonu oldu. Kendini çelimsiz ve güçsüz bulduğu için Vücut Geliştirme idmanlarına başladı. Sonraki yıllarda Kickboks, Muay Thai ve Full Contact'a ağırlık verirken esneklik ve karate idmanlarını da aksatmadı. 99 kilodayken resmi olmayan bir Vücut Geliştirme organizasyonunda Mr.Belgium ünvanını aldı. Aktör aynı zamanda 3 çocuk babasıdır; Kristopher(1987), Bianca (1990)ve Nicholas(1995).

Scott Adkins 17 haziranda sutton coldfield İngilterede doğmuştur .Nesillerdir kasap olan, bir ailede.Büyük kardeşi Craig ile beraber büyümüştür.10 yaşında judoya başlamıştır.Bruce lee ve jan claude Van damme gibi yıldızlar idolüdür..14 yaşında tae-kwon-do ya başlamıştır. Ondan birkaç yıl sonra kick boksa başlamıştır.Sinemaya ilgisi başlamış, okuldaki drama kulübüne katılmıştır.21 yaşında Webber Douglas drama akademisinden teklif almış ancak bitiremeden zorla çıkarılmıştır.Hong kong dan film teklifi almış ve Sammo hung ve jackie chan ile çalışmış.Boyuda 1.80 dir.

Hans Dolph Lundgren (d. 3 Kasım 1957; Stockholm, İsveç), profosyonel uzak doğu dövüş sanatları sporcusu, yapımcı, yönetmen ve aktör.30 yıla yakın bir süredir Kyokushinkai stili Karate (4.dan) çalışmalarını eksiksiz sürdürmektedir.Lundgren, sinema hayatına Roger Moore'un başrolünü oynadığı James Bond filmi, A View to a Kill'da canlandırdığı KGB ajanı rolüyle başlamıştı.

IMDB Puanı: 5.1/10 ( 8924 kişi oy verdi.)

Resimler

Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Universal Soldier: Day of Reckoning (3D) izle

 

Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D - Universal Soldier: Day of Reckoning (3D) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, intikam günü izle, digiturk 3d filmleri, universal soldier-day of reckoning, evrenin askerleri izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.