TIKLA ARA

Fırtına - The Tempest

Geçmişi büyük siber suçlar ile dolu olan bir adam bir anda izinli olarak salıverilyor. Nicholas Hathaway Amerikalı ve Çinli partnerleriyle birlikte büyük bir siber suç çetesini Amerika'da, Hong Kong'da ve dünyanın çok değişik yerlerinde kovalayacaktır.


Fırtına - The Tempest filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Fırtına - The Tempest

Fırtına - The Tempest izle

İlk Gösterim tarihi: Fırtına - The Tempest filmini 12.5.2015 14:45 - 16:27 tarihinde Digiturk Moviemax Stars HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Fırtına - The Tempest

2010 - ABD Dram, Fantastik, Komedi, Romantik Fırtına - The Tempest filmin yönetmenliğini Julie Taymor yaptığı Oyuncuların Djimon Hounsou, Ben Whishaw, Alfred Molina, Helen Mirren, Alan Cumming'ten oluşmaktadır.

Geçmişi büyük siber suçlar ile dolu olan bir adam bir anda izinli olarak salıverilyor. Nicholas Hathaway (Chris Hemsworth) Amerikalı ve Çinli partnerleriyle birlikte büyük bir siber suç çetesini Amerika'da, Hong Kong'da ve dünyanın çok değişik yerlerinde kovalayacaktır.

William Reibert Mapother
, Jr. Amerikan aktör ve öğretmen. En çok Lost dizisindeki Ethan Rom karakteri ile bilinmektedir. Louisville, Kentucky'de doğan Mapother'in Amy ve Katherine isimli iki kız kardeşi var. Ayrıca Mapother, ünlü aktör Tom Cruise'un kuzenidir.

Leehom Wang
Doğum Tarihi 16 Mayıs 1976 Doğum Yeri Rochester, New York, ABD Takma İsmi Alexander Wang Boyu 1.80m

Chris Hemsworth,
Avustralyalı aktör. Marvel'in süperkahraman filmlerinde Thor karakterini canlandırmasıyla tanınmıştır.1983 yılında Avusturalya'nın Melbourne şehrinde doğdu. Avustralya'da yayınlanan Home and Away dizisindeki Kim Hyde karakteri sayesinde ünlendi.

Resimler

Fırtına - The Tempest izle

Fırtına - The Tempest izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the tempest izle, digiturk 2016 filmleri, the tempest konusu, fırtına izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.