TIKLA ARA

Garfield and Friends

Yemek ve uyku hayattan daha fazla şey isteyen bir şişman, tembel turuncu tekir bir kedi. Onun için lazanya bir tutku. Odie için işkence demektir. Derinlerde, Garfield, Jon ve Odie'yi çok seviyor.


 Garfield and Friends çizgi  filmini Digiturk JOJO kanalından  izleyebilirsiniz.

 Garfield and Friends


 Garfield and Friends

 Garfield and Friends, çizgi filmini Digiturk JOJO kanalından izleyebilirsiniz.

 Garfield and Friends,

Garfield ve Arkadaşları Jim Davis tarafından oluşturulmuş Garfield üzerine kurulmuş bir Amerikan animasyon televizyon dizisidir.Gösteri Birleşik Özellik Sendikası ve Paws, Inc ile birlikte Film Roman tarafından üretilmiş ve 7 Ekim 1995 yılına kadar yayında olmuştur.Dizi cumartesi sabahları ekran başına tüm çoçukları topluyor.
Düzenli bölümleri Garfield ve US Acres, Davis tarafından oluşturulan bilinen çizgi romandır.İkincisi bu Amerika Birleşik Devletleri dışında çizgi roman adını olduğu gibi, yurtdışı kaynaklı sendikasyon için başvurular oldu.Tüm bölümler 20th Century Fox Home Entertainment tarafından beşli DVD setleri halinde ABD'de piyasaya sürülmüştür.İlk sezon yarım saat formatında yayınlandı.İkinci sezonunda, her hafta iki bölüm gösteren bir saat uzunlukta formata geçti.

Karakterler

Garfield:
Seslendirme(Lorenzo Music)
Yemek ve uyku hayattan daha fazla şey isteyen bir şişman, tembel turuncu tekir bir kedi. Onun için lazanya bir tutku. Odie için işkence demektir. Derinlerde, Garfield, Jon ve Odie'yi çok seviyor. Garfield ağzı hareket etmese de, seyirci düşüncelerini duyar.

Joc Arbuckle:
Seslendirme(Thom Huge)
Garfield'in sahibi, kötü şansı olan biri. Sık sık Garfield tarafından rahatsız ediliyor ve aynı zamanda Dr.Liz için karşılıksız sevgisi vardır.Jon onu veterinere alarak cezalandırır. Jonda ondan önce bir misyon belirledi: Garfield doğru olanı yapmak için yetiştirmek. Jon Garfield'i fare avlamak için zorlar.

Odie:
Seslendirme(Gregg Berger)
Jon'un eski ev arkadaşı Lyman aitti. Genellikle Garfield tarafından mutfak masasına yaklaştırılmaz. Inanılmaz aptal ve saf görünüyor, ama aslında çok daha kurnaz ve akıllı. Odi beden dili iletişim kuran tek hayvan karakteridir.

Nermal
Seslendirme(Desiree Goyette)
Kendini dünyanın en tatlı kedisi ilan eden küçük gri tatlı bir kedi.Nermal nazik ve neşeli görünüyor, ama Garfield'i kızdırmak ve onu ne kadar şirin hakkında övünmek için seviyor.Garfield bunu genellikle Abu Dubuya postalamak istiyor ama başarısız oluyor her seferinde.

Pooky
Garfield'in ayıcık ve uyku arkadaşıdır.Çekmecede duran Garfield'in tek arkadaşı.Garfield onu kaybettikten sonra çok üzülmüştür.

Herman Post
Seslendirme(Gregg Berger)
Posta teslim seven bir postacı. O sürekli Garfield tarafından belirlenen bubi tuzaklarının kurbanı. Binky'de olduğu gibi, nadiren üç sezon sonra ortaya çıktı.

Dr.Liz Wilson
Seslendirme(Julie Payne)
Garfield'in alaycı veterineri ve Jon'un ana sevgi ilgisi. Jon onunla buluşmak istiyor, ancak bu gezileri her zaman Garfield eylemleri nedeniyle felaketler oluşuyor. O sadece gösterinin ilk iki sezonda çıktı.

  Garfield and Friends izle

 

 Garfield and Friends izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, garfield and friends, garfield and friends izle, jojo çocuk kanalı, çizgi film izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.