TIKLA ARA

Geriye Doğru - Ass Backwards

Jackie erkeklerin egemen olduğu boks dünyasına adım atar ve bir menajer olarak önemli boksörlerin gelişmesinde etkili olur.


Geriye Doğru - Ass Backwards filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Boksun Kraliçesi - Against the Ropes

Boksun Kraliçesi - Against the Ropes izle

İlk Gösterim tarihi:Geriye Doğru - Ass Backwards 27.11.2013 21:15 - 22:59 Digiturk  Moviemax Stars HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Boksun Kraliçesi - Against the Ropes

2004 - ABD , Almanya Tür : Biyografi , Dram , Spor türündedir.Boksun Kraliçesi - Against the Ropes filmin yönetmenliğini Charles S. Dutton yapmaktadır.Film oyuncularını Meg Ryan , Tony Shalhoub , Kerry Washington , Omar Epps , Skye McCole Bartusiak oluşmaktadır. 

Jackie erkeklerin egemen olduğu boks dünyasına adım atar ve bir menajer olarak önemli boksörlerin gelişmesinde etkili olur. Müzik muhabiri olarak başladığı kariyeri boyunca talk showlar ile tv yıldızı olmuş ve bir glam rock grubuna üye olmuştur. Fakat en çok dünya şampiyonlarının arkasındaki kadın olarak bilinir.

Meg Ryan Aktör Dennis Quaid, ile 9 yıl evli kaldı (1991-2000). Bu evlilikten Jack Henry Quaid adında bir oğlu var.Anne ve babası öğretmen olan Meg Ryan'ın 3 kardeşi vardır.Bethel Lisesi, Bethel (1979) New York Üniversitesi, New York, Gazetecilik okumuş oyuncudur.

Anthony Marcus "Tony" Shalhoub, Amerikalı aktör. Televizyon dünyasında birçok rolde yer almıştır. Özellikle bir döneme damgasını buran Monk dizisindeki Andrian Monk karakteriyle, kariyerinde zirveye çıkmıştır. bununla birlikte Wings dizisindeki Antonio Scarpacci karakteriylede isminden söz ettirmiştir. Televizyon kariyerinin yanında yer aldığı Spy Kids, Men in Black, Men in Black II, Thirteen Ghosts, Galaxy Quest, 1408, Barton Fink, Big Night, The Siege, Cars, Cars 2, ve The Man Who Wasn't There isimli filmlerlede birçok başarıya imza atmıştır.

Kerry Washington 1977 new york bronx doğumlu amerikalı aktris. kendisini 2004 yapımı ray charles'ın hayatını anlatan ray filminde della bea robinson olarak izledik. 2006 yapımı the last king of scotland filminde idi amin'in dr. nicholas garrigan ile yasak aşk yaşayan karısı kay amini canlandırdı.

Omar Epps Broklyn, New York doğumlu olan Epps, bekar ve okul müdüresi bir annenin oğlu olarak dünyay gelmiştir. East New York ve Flatbush gibi çevre bölgelerde yer değiştirerek hayatlarına devam etmişlerdir. Aktörlüğe başlamadan önce bir rap grubu olan Wolfpak da şarkı söylemiştir (1991). 10 yaşında iken senaryolar yazmaya başlamış ve okuduğu okul olan Fiorello H. LaGuardia Lisesi nin Müzik ve Sanat ve Performans sanatları bölümünde yer almıştır. Epps'in önceki ilişkisinden Aiyanna Yasmine adında bir kızı bulunmaktadır. 2004 yılından bugüne, Dr. Eric Foreman rolü ile House MD TV dizisinde rol alarak dünyaca tanınan bir aktör olmuştur.

IMDB Puanı: 5,1/10 ( ‎5.080 oy verdi.)

Resimler

Boksun Kraliçesi - Against the Ropes

 

Boksun Kraliçesi - Against the Ropes izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, ass backwards konusu, digiturk 2014 filmleri, ass backwards izle, geriye doğru izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.