TIKLA ARA

Gizemli Nehir - Mystic River

Boston'un varoşlarından East Buckingham'da büyüyen Jimmy Markum, Dave Boyle ve Sean Devine işçi semtlerinde yaşayan erkek çocukların çoğunlukla yaptığı gibi günlerini sokak beysbolu oynayarak geçirirler.


Gizemli Nehir - Mystic River  filmini Digiturk Moviemax Satars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gizemli Nehir - Mystic River

Gizemli Nehir - Mystic River izle

İlk Gösterim tarihi:Gizemli Nehir - Mystic River 18.08.2013 18:40 - 20:52  Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Gizemli Nehir - Mystic River

2003 - ABD , Avustralya Dram , Gizem , Suç türündeki Gizemli Nehir - Mystic River filmin yönetmenliğini Clint Eastwood yapmaktadır.Film oyuncuları Tim Robbins , Sean Penn , Laurence Fishburne , Kevin Bacon , Emmy Rossum oluşmaktadır.

Boston'un varoşlarından East Buckingham'da büyüyen Jimmy Markum, Dave Boyle ve Sean Devine işçi semtlerinde yaşayan erkek çocukların çoğunlukla yaptığı gibi günlerini sokak beysbolu oynayarak geçirirler. Semtte fazlaca bir olay olmaz. Ama bu durum, Dave'in sonsuza dek hepsinin hayatını değiştirecek bir olaya dahil olmaya zorlanmasıyla son bulur. Yirmibeş yıl sonra üç arkadaş kendilerini tekrar yaşamlarını değiştirecek bir olayla karşı karşıya bulurlar: Jimmy'nin 19 yaşındaki kızı öldürülmüştür. Artık polis olan Sean bu davaya atanır ve ortağı ile birlikte görünüşte hiçbir anlamı olmayan bu cinayeti çözmekle görevlendirilir. Ayrıca, Jimmy'den de hep bir adım önde olmak zorundadır, çünkü öfke ve intikam ateşiyle yanan Jimmy kızının katilini bulmaya kararlıdır.

Laurence Fishburne Doğum: 30 Temmuz 1961, ABD.Aile: Memur bir baba (Laurence) ve öğretmen bir annenin (Hattie) tek çocuğu.İlişki: Eski eşi Hanja Moss'tan Langston ve Montana adlarında iki çocuğu var.Eğitim: New York Sahne Sanatları Lisesi'ni bitirdi. New York Lincoln Square Academy'de oyunculuk eğitimi aldı.İlk Filmi: İlk sinema filmi 1975 yapımı 'Cornbread, Earl and Me' adlı filmdi. Bundan 4 sene sonra, henüz 14 yaşındayken, yaşını büyük göstererek Coppola'nın unutulmaz filmi 'Apocalypse Now' da Marlon Brando, Martin Sheen, Robert Duvall gibi dev isimlerle oynadı.

Sean Penn Rus bir baba ve İtalyan annenin çocuğu olan Sean Penn, çocuk yaşlarda sinemaya ilgi duyarak, o dönemin favori aygıtlarından 'Süper 8' denen kameralarla film çekme denemeleri yaptı. Los Angeles Repertory Theater'de oyunculuk eğitimi aldı. İlk deneyimini Barnaby Jones adlı bir dizide oyunculuk yaparak yaşadı. Üne kavuşmasını sağlayan; Ridgemont Lisesinde Hızlı Günler (1982) filmindeki Jeff Spicoli rolü oldu. 1985 - 1989 yılları arasında popstar Madonna ile evli kaldı. 1988 yapımı Renkler adlı filmde yeteneğinin zirvesine çıktı. 1991'de yönetmenliğe başladı. Aynı yıl, 1996'da evleneceği kadın olan Robin Wright Penn ile birlikte yaşamaya başladı, bu beraberlikten iki çocukları oldu. Toplumsal ve sosyal içerikli filmlerde rol aldı, yönetti.Halen California'da yaşayan ve bir Fransız restoranı işleten Amerika'lı aktör; ABD yönetiminin sert bir muhalifi olup, Irak, İran, Venezuela gibi ülkelere 'serbest muhabir' olarak ziyaretlerde bulunarak, Amerikan devlet politikasının yanlışlıkları üzerine ABD halkına yönelik bilinçlendirme çalışmaları yapmaktadır.

IMDB Puanı: 8/10 ( 240.271 kişi oy verdi.)

Resimler

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun izle

 

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, mystic river izle, digiturk 2014 filmleri, mystic river konusu, gizemli nehir izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.