TIKLA ARA

Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby

Katalan öğretmen Laila, Katmandu'da aşırı yoksullukla ve içler acısı bir eğitim sistemiyle karşılaşır.


Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullabyfilmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby

Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby izle

İlk Gösterim tarihi:Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby 2 Ağustos Cuma 21.30 | 3 Ağustos Cumartesi 10.50 | 14 Ağustos Çarşamba 14.30, 02.15  Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby

2011 - İspanya Tür : Biyografi türündeki Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby filmin yönetmenliğini Icíar Bollaín yapmaktadır.Film oyuncuları Verónica Echegui , Lluïsa Castell , Ferran Lahoz , Montserrat Alcoverro , Saumyata Bhattarai oluşmaktadır.

Katalan öğretmen Laila, Katmandu'da aşırı yoksullukla ve içler acısı bir eğitim sistemiyle karşılaşır. Oturma izni için anlaşmalı bir evlilik ayarlar, varoşlardaki çocukları eğitmeye yönelik bir projeye girişir. Öğretmen bir arkadaşı ve yeni kocasının yardımıyla Nepal toplumunun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkar

Verónica Fernández Echegaray profesyonel olarak bilinen (Haziran 1983 16 doğumlu), Verónica Echegui , bir olan İspanyol oyuncu. O, şimdiye kadar, üç aday gösterildi Goya Ödülleri iki kategoride - En İyi Yeni Kadın Oyuncu için My Name Juani mı , ve En İyi Kadın Oyuncu için My Prison Yard ve için Katmandu Lullaby . De 59. Berlin Uluslararası Film Festivali , Echegui layık on Avrupalı ​​genç oyuncularından biri oldu Shooting Stars Ödülü .Echegui bilmektedir İspanyolca ve İngilizce . O Kraliyet Dramatik Sanatlar Okulu'nda eğitim gördü. [ 1 ] Echegui kıyasla olmuştur Penelope Cruz ona bakar ve onun yetenek her ikisi için de. [ 2 ] fotoğrafçı Jorge Fuembuena onu bir fotoğraf 23 resmi et olarak seçildi Nantes, Fransa şehrinin İspanyol Sinema Festivali (Fransızca '23ème festivali du cinéma espagnol 'de).

Luisa Ferida (18 Mart 1914 - 30 Nisan 1945) bir oldu İtalyan sahne ve film oyuncusu.Born Luigia Manfrini Frane içinde Castel San Pietro Terme , Ferida bir tiyatro oyuncusu olarak başlayan ve ilk ile filmde rol La Freccia d'oro destekleyici bir rol içinde, (1935), ancak, çünkü bir oyuncu olarak fotojenik görünüyor ve yetenek, o yakında mezun otuzlu sonunda parçaları önde gelen. 1939 yılında, üzerinde çalışan iken Un Avventura di Salvator Rosa ünlü yönettiği (1940) Alessandro Blasetti , tanıştığı Osvaldo Valenti .

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 292 kişi oy verdi.)

Resimler

Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby izle

 

Gökyüzünde Bir Ayna - Katmandu Lullaby izle

 

 Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, katmandu lullaby izle, digiturk 2014 filmleri, gökyüzünde bir ayna konusu, gökyüzünde bir ayna izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.