TIKLA ARA

Göldeki Kız - The Girl by the Lake

Kuzey İtalya'da Alpler'in eteğindeki bir gölün kıyısında genç bir kadının cesedi bulunur.


Göldeki Kız - The Girl by the Lake filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Göldeki Kız - The Girl by the Lake

Göldeki Kız - The Girl by the Lake izle

İlk Gösterim tarihi:Göldeki Kız - The Girl by the Lake  13.8.2013 21:30 - 23:05   Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Göldeki Kız - The Girl by the Lake

2007 - İtalya Tür : Gerilim , Gizem türündeki Göldeki Kız - The Girl by the Lake filmin yönetmenliğini Andrea Molaioli yapmaktadır.Film oyuncuları Valeria Golino , Anna Bonaiuto , Omero Antonutti , Giulia Michelini , Fausto Maria Sciarappa oluşmaktadır.

Kuzey İtalya'da Alpler'in eteğindeki bir gölün kıyısında genç bir kadının cesedi bulunur. Emekli olmaya hazırlanan bir polis komiseri olan Sanzio, gizemli cesedin izini sürecektir. Bir yandan da yaşlılık bunamasından mustarip karısıyla uğraşmaktadır. Sanzio aile meselelerinin ortasında dava ile ilgili çok çarpıcı gerçekler keşfeder.

Valeria Golino 1985'lerde ilk filmi Little Fires 'da oynadı ve Venedik Film Festivalinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü 1986'da Storia d'amore ile kazandı. 1988 yılında Big Top Pee-wee filmiyle Hollywood'da çalışmaya başlayan oyuncu, Oskarlı film Rain Man 'de Tom Cruise ile oynadı. Daha sonra Hot Shots! ve Hot Shots! Part Deux filmlerinde Charlie Sheen'e eşlik etti. Pretty Woman filminde başrolde oynaması düşünülürken, rolü Julia Roberts'a kaptırdı. Çünkü halen İtalyan aksağanı ile konuşuyordu. Fransız filmi 36, Quai des Orfèvres 'de başarılı bir performans sergiledi.

Giulia Michelini ( Roma , 2 Haziran 1.985 ) bir 'olan oyuncu İtalyan . O mafya rolünü oynayan maksimum popülerlik buldu Abate Rosy içinde Squadra antimafia - Palermo bugün , TV dizisi hangi yana başrolüyle 2.009 .De klasik çalışmalar Roma'da Liceo Mamiani . Çok genç yaşta oyuncu faaliyetinin üçüncü sezonunda ekranlarında ilk kez debuting Başlangıç Polis Bölge Sabina kız kardeşi Julia Kursları ((2002), Claudia Pandolfi ), bir sonraki iki sezon rol oynadığı.
Ertesi yıl içinde Ilaria rolü sinemada ilk kez ortaya çıktı Beni hatırla tarafından, bir film Gabriele Muccino . Yılında 2.004 mini dizi en kahramanı Paolo Borsellino o Lucia Borsellino rolünü oynar Gianluca Maria Tavarelli, yönettiği.

Homer Antonutti
( Basilian , 3 Ağustos 1.935 ) bir olan aktör ve seslendirme sanatçısı İtalyan aktif, sinema , televizyon ve tiyatro .Sinema, tiyatro ve büyük bir deneyim sesli aktör aktör, Antonutti Homer İtalyan sanat sahnesinin en eklektik biridir. O yılında filmlerde başladı 1.966 küçük bir kısmı ile keyifli gece ile Vittorio Gassman , Gina Lollobrigida ve Ugo Tognazzi .

IMDB Puanı: 6.6/10 ( 1875 kişi oy verdi.)

Resimler

Göldeki Kız - The Girl by the Lake izle

 

Göldeki Kız - The Girl by the Lake izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the girl by the lake izle, digiturk 2014 filmleri, göldeki kız konusu, göldeki kız izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.