TIKLA ARA

Gözde Çift - America's Sweethearts

Eddie ve Gwen Amerika'nın en çok sevilen oyuncu çiftidir. Beraber oynadıkları tüm filmler gişe rekorları kırmıştır. Lakin aldatma sebebiyle bu birliktelik kısa bir süre önce noktalanmıştır.


Gözde Çift - America's Sweethearts filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gözde Çift - America's Sweethearts

Gözde Çift - America's Sweethearts izle

İlk Gösterim tarihi:Gözde Çift - America's Sweethearts  Digiturk 22.07.2013 22:40 - 00:16 Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Gözde Çift - America's Sweethearts

2001 - ABD Komedi , Romantik  türündeki Gözde Çift - America's Sweethearts filmin yönetmenliğini Joe Roth yapmaktadır.Film oyuncuları Julia Roberts , Catherine Zeta-Jones , John Cusack , Christopher Walken , Seth Green oluşmaktadır.

Eddie ve Gwen Amerika'nın en çok sevilen oyuncu çiftidir. Beraber oynadıkları tüm filmler gişe rekorları kırmıştır. Lakin aldatma sebebiyle bu birliktelik kısa bir süre önce noktalanmıştır. Şimdi en son çektikleri filmin promosyonu için birbirinden nefret eden bu ikilinin ayrılmamış gibi yapmaları gerekmektedir. Bu arada Gwen'in kız kardeşi de uzun zamandır aşık olduğu Eddie'yi baştan çıkartmaya çalışmaktadır...

Julia Roberts Hollywood'un sempatik yıldızlarından Julia Roberts, 28 Ekim 1967'de Amerika'nın Georgia kentinde dünyaya geldi. Tam adı Julie Fiona Roberts'dır. Babası süpürge makinesi satıcısı, annesi ise kilise sekreteri olan aktrisin ailesi, 1972 yılında, sanatçı dört yaşındayken boşandı. Aradan beş yıl geçtikten sonra da babası kanserden hayatını kaybetti. 17 yaşına geldiğinde, liseyi bitirip oyuncu olma isteğiyle New York'ta yaşayan, oyuncu kız kardeşinin yanına taşındı. Bir süre çeşitli ajanslarda modellik yaptıktan sonra, 1986 yılında, erkek kardeşinin yönetmen Eric Masterson'u ikna etmesiyle, ilk oyunculuk denemesini Blood Red adlı bir filmle gerçekleştirdi.

Catherine Zeta-Jones İngiltere Doğum Tarihi :25 Eylül 1969 Daha on yaşında iken, şarkı söyleyerek ve dans ederek yerel anlamda bir yıldız olmuştu.90'ların başlarında Yorkshire Televizyonundaki 'Darling Buds of May (1991)' adlı dizide isminden söz ettirmeye başlamış ve tüm İngiltere'de popüler bir Tv yıldızı olmuştu.90'ların başında İngiltere'de bir single'i ve albümü çıkmıştır.People Dergisi'nin 'Dünyanın en güzel 50 insanı' listesine seçildi. (1998)Kocası Michael Douglas ile aynı yaşta değiller ama ikisi de 25 Eylül'de doğmuşlarTraffic (2000) filminde oynadığı kadın rölü, aynı anda oğlu Daylan'a hamile olduğu için, hamile kadın rolüne çevrildi.Annesi İrlandalı, Babası GalliAkışkan bir gallerce'ye sahip.

John Cusack
Koyu Katolik bir İrlandalı ailenin dördüncü çocuğu olarak dünyaya gelen John Cusack, oyunculuktaki başarılı kariyerini bir ölçüde de olsa genlerine borçlu. Babası Richard bir zamanlar hem oyuncu ve belgesel sinemacı iken dört kardeşi Joan, Susan, Anna ve Bill de oyunculukla uğraşıyorlar.

Christopher Walken Akademi ödülü, SAG, ve BAFTA Ödülü sahibi, Altın Küre, Tony ve Emmy ödülü adayı Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Akademi Ödülünü 1979 yılında en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında The Deer Hunter filmi ile ulaşmıştır. 2002 yılında Catch Me If You Can filmi ile bir kez daha ödüle aday gösterilmiştir. Walken 1953 yılından itibaren 100'ü aşkın yapımda görev almış ve çeşitli ödüllere uzanmıştır.
Walken, Queens New York'da doğmuştur. Babası Alman, annesi ise İskoçya göçmenidir. Methodist kilisesi geleneklerine göre büyümüştür. Üniversite eğitimine başlamış ancak mezun olamamıştır.

IMDB Puanı: 5/6 ( 37801 kişi oy verdi.)

Resimler

Gözde Çift - America's Sweethearts izle

 

Gözde Çift - America's Sweethearts izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, gözde çift konusu, digiturk 2014 filmleri, americas sweethearts izle, gözde çift izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.