TIKLA ARA

Gün Işığı - Sunshine

Yıl 2057, insanlık güneşin her geçen gün giderek yok olmasını izlemektedir. Bu insanlığın da yok olması demektir. Buna bilim adamları bir çare bulmuşlardır.


Gün Işığı - Sunshine filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gün Işığı - Sunshine

Gün Işığı - Sunshine izle

Gösterim tarihi: Gün Işığı - Sunshine ; 15.03.2013 19:10 - 20:50 Moviemax Stars HD kanalından izleyebilirsiniz.

Gün Işığı - Sunshine, Konusu

2007 - İngiltere , ABD yapımı olan Bilim Kurgu , Gerilim , Macera türündeki Karanlık Gölgeler - Dark Shadows  filmin yönetmenliğini Danny Boyle yapıyor Oyuncuları Chris Evans, Cillian Murphy, Rose Byrne, Mark Strong, Cliff Curtis'den oluşuyor.

Konusu: Film konu olarak gelecek zamanı konu almaktadır objektif olarak bakıdığında gelecekde en önemli şey güneş olacağı düşünülle bilr yazarda bu konudan esinlenerek senaryoyu yazmıştır.Yıl 2057, insanlık güneşin her geçen gün giderek yok olmasını izlemektedir Bu insanlığın da yok olması demektir. Dünya'nın son umudu Icarus II adlı bir uzay gemisindeki sekiz kişilik erkek ve kadınlardan oluşan Kaptan Kaneda liderliğindeki ekiptedir. Görevleri güneşi tekrar hareket geçirmesi ve beslemesi beklenen bir nükleer başlığı taşımaktır. Bu yolculuk sırasında Dünya ile radio bağlantıları kesilir. Ekip bundan 7 yıl once aynı amaçla göreve çıkarılan Icarus I'den değişik sinyaller almaya başlarlar. Yaşadıkları garip bir kaza onları görevlerini bir yana bırakıp hayatları için savaşmak zorunda bırakacaktır. 

Christopher Robert
"Chris" Evans (13 Haziran, 1981; Sudbury, Massachusetts, ABD) ABD'li oyuncu. Yönetmen anne (Lisa) ve dişçi babanın (Bob) oğlu olarak doğdu. Annesi yarı İtalyan yarı İrlandalıdır. Carly DuBray ve Shanna adlarında iki kız kardeşi, Scott adında bir erkek kardeşi vardır. Evans'ın ilk önemli rolü 2001 yapımı Not Another Teen Movie'deki Jake WyIer karakteridir. Daha önce Boston Public ve The Fugitive tv dizilerinde, Opposite Sex dizisinde ise bir bölüm rol almıştır. Fantastik Dörtlü serisi ve İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filmiyle bilinir. Gucci kozmetik markasının mankenliğini yapmıştır.

Mark Strong 01 Ağustos 1963 italya'li bir baba ve avustralya'li bir annenin cocugu olarak, 1963 yilinda londra'da dunyaya gelen, asil adi marco giuseppe salussolia olan ve akademik gecmise sahip ingiliz aktor. oynadigi rollerde genellikle karizmatik ve sogukkanli karakterleri canlandirmaktadir.

Cliff Curtis 27 Temmuz 1968 tarihinde Yeni Zelanda'da dünyaya gelen oyuncu Clifford Vivian Devon Curtis Maori kökenli olması nedeniyle Arap ve Latin Amerikalı gibi farklı etnik kökenlere sahip karakterleri başarıyla canlandırıyor.

Gün Işığı - Sunshine izle


Gün Işığı - Sunshine izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, gün ışığı filmi oyunculari, gün ışığı filmi, sunshine izle, gün ışığı filmi konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.