TIKLA ARA

Hanna

2011 ABD, Almanya, İngiltereortak yapımıdır Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Macera, türündeki Hanna filmin yönetmenliğini Joe Wright yapıyor. Filmin oyuncuları Cate Blanchett, Eric Bana, Saoirse Ronan, Jason Flemyng, Olivia Williams'den oluşuyor.


Hanna filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hanna

Hanna

Gösterim tarihi: Hanna,  10 Aralık Pazartesi 16:50, 04:15 15 Aralık Cumartesi 23:05 16 Aralık Pazar 08:40 27 Aralık Perşembe 18:55 28 Aralık Cuma 08:00  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Hanna

2011 ABD, Almanya, İngiltereortak yapımıdır. Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Macera, türündeki Hanna  filmin yönetmenliğini Joe Wright yapıyor. Filmin oyuncuları Cate Blanchett, Eric Bana, Saoirse Ronan, Jason Flemyng, Olivia Williams'den oluşuyor.

Konusu:

16 yaşında zeki, meraklı ve babası Erik'e bağlı bir evlat olan Hanna  kuzey Finlandiya'nn balta girmemiş ormanlarında, soğukkanlı bir ölüm makinesi, bir suikastçı olarak yetiştirilmiştir. Eski bir CIA ajanı olan babası ona avlanmayı, kendini savunma sanatını öğretmiştir ve her hangi bir okula göndermeden evde eğitmiştir. Babası sayesinde yaşıtlarından tamamen farklı yetişen ve ergenlik çağındaki hiçbir çocuğa benzemeyen Hanna şimdi öğreticisi tarafından ilk suikastını gerçekleştirmek için Avrupa'ya gönderilir.

 Oyuncu kadrosunda Cate Blanchett ve Eric Bana gibi iki ağır topun olduğu film karakterin hakkını veren genç bir isme emanet edilmiş: "Kefaret"teki rolüyle Akademi Ödüllerine aday gösterilen Saoirse Ronan.

Hanna, eski bir ajan olan babası tarafından gizli ve tek başına herkezden uzak bir şekilde yetiştiriliyor. Güzel ve sevimli olduğu kadar öldürücü de olan Hanna'nın tek amacı annesini öldüren diğer bir ajanı, Marissa Wiegler'ı dan intikam almak. Hayatı boyunca kaçmasını gerektirecek gerçek dünyaya dönmeye hazır olduğunda, kendisini bekleyen tek şeyin onu öldürmek isteyen kötü adamlar olmadığını öğrenmesi de uzun sürmüyor.

 Hanna
izle

 

Hannaizle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk hanna filimi, digiturk moviemax premier, digiturk moviemax premier hd , digiturk sinema, digiturk moviemax filimleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.