TIKLA ARA

Hannah Montana Memories

Birçok kızın hayallerinde, iki dünyanın da en güzel yanlarını yaşamak var ve Miley bu şansa sahip! Hannah Montana'nın yepyeni sezonuna kendinizi hazırlayın.


Hannah Montana Memories filmini Digiturk Disney Channel kanalından izleyebilirsiniz.

Hannah Montana Memories

Hannah Montana Memories

Hannah Montana Memories, müzikalini Hafta içi  her gün Digiturk Disney Channel kanalından izleyebilirsiniz.

Hannah Montana Memories

Birçok kızın hayallerinde, iki dünyanın da en güzel yanlarını yaşamak var ve Miley bu şansa sahip! Hannah Montana'nın yepyeni sezonuna kendinizi hazırlayın. Miley, söz yazarı babası ve ağabeyi Jackson'la yaşayan harika bir kız. Hannah Montana, her iki yaşamının da keyfini çıkarmaya devam mı edecek, yoksa sıradan bir genç kız olmayı mı seçecek? Hannah Montana'nın hayatına yön veren en önemli anları hatırlamaya hazır olun!

Hannah Montana, bir Disney Channel dizisi. Dizide çifte yaşam süren Miley Stewart konu ediliyor. Miley, 16 yaşında sıradan bir gençtir. Ama onun ikinci yüzü Hannah Montana ise dünyaca ünlü bir pop yıldızıdır. Miley'nin sınıf arkadaşları onun ikinci kişiliğini bilmemektedirler. Dünyayı dolaşır, hayranlarını aynı zamanda menajeri olan babasının yazdığı müzikle eğlendirir. Miley her çocuğun hayalindeki hayatı yaşar. Ancak gözkamaştırıcı yaşamın ve şöhretin limuzinler, şık giysiler, ünlülerle takılmak gibi getirileri olsa da Miley en çok kendisine diğer gençler gibi davranılmasını ve yaşıtları gibi bir yaşam sürmeyi ister.
Hannah Montana'nın 4.Sezon Çekimleri bitmiştir ve dizi finali 16 Ocak 2011'de Wherever I Go bölümü ile Tamamlanmıştır.
Disney channel kanalında yayınlanan dizisi ve şarkıları ile bütün kızların göz bebeği olan Hannah Montana'yı tanıyorsunuz. Bu güzel ve tatlı kız saçlarına yeni bir şekil vermek istiyor. Bunun için de sizden yardım bekliyor. Onun saçlarını kesecek, şekillendirecek ve tokalar ile süsleyeceksiniz. Oyun ekranında yer alan nesnelerin her biri farklı bir işlemi gerçekleştirir. Sol tarafta yer alan nesneler, saçı keser, dalgalandırır, düzleştirir, uzatır ve tamamen keser. Sağ tarafta ise toplam 18 renk bulunur. İstediğiniz renklerde saçı boyayabilirsiniz. Oyunda istemediğiniz bir işlem yaptığınızda sol kısımdaki geri al butonunu kullanın. Bu buton sayesinde yaptığınız son işlemi geri alırsınız. Oyun sırasında saçları dağıtırsanızda saç kurutma makinesini kullanarak saçları düzeltebilirsiniz. Oyunda bu işlemleri yapmak için ise sadece mouse yardımı alacaksınız. İstediğiniz alete tıklayıp saça uyguladığınızda değişimi görebilirsiniz. Play butonuna basarak oyunumuza da açabilirsiniz. Artık Hannah Montana'nın yeni saç biçimi sizin ellerinizde. Onu güzelleştireceğinize inanıyoruz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Şarkılar


Cant Be Tamed
Nobody's Perfect
Just Like You
We Got Party With Us (feat Jonas Brothers )
I Wanna Know You (feat David Archuleta )
If We Were A Movie (feat Corbin Bleu )
Rock Star
He Could Be The One
Super Girl
Just A Gİrl
Ice Cream Freeze (Let's Chill)
Every Part Of Me
Let's Get Crazy
Let's Do This
I Learn From You (feat Billy Ray Cyrus )
Bigger Than Us
Bone Dance
Dream
Hoedown Throwdown
It's Alright Here
No Stopping Me
Make Some Noise
Not This Girl
Old Blue Jeans
Rockin' Around The Christmas Tree
Spotlight
True Friends
Who Said
The Climb
The Other Side Of Me
This Is The Life
Mixed Up
You And Me Together
You'll Always Find Your Way Back Home
What's Not To Like
Are You Ready
Que Sera
Gonna Get This (feat Iyaz)
Kiss It Goodbye
The Best Of Both World
Butterfly Fly Away (feat Billy Ray Cyrus )
Wherever I Go

  Hannah Montana Memories izle

 

Hannah Montana Memories izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: disney channel, hannah montana memories konusu, digiturk çocuk, hannah montana memories şarkıları, hannah montana izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.