TIKLA ARA

Hayatın Benim (Taking Lives)

Hayatın Benim filmini Digiturk Moviemax Stars HD Kanalından izleyebilirsiniz.


Hayatın Benim (Taking Lives ) filmini Digiturk Moviemax Stars HD Kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hayatın Benim (Taking Lives )

Hayatın Benim (Taking Lives )

Gösterim tarihi: Hayatın Benim (Taking Lives ), filmini Digiturk  Moviemax Stars HD'de Perşembe 22 Kasım 2012 'de Saat 15:15'de,Pazartesi 26 Kasım 2012 'de Saat 21:10'da  izleyebilirsiniz.

 

Hayatın Benim (Taking Lives)

2004 Amerikan  yapımı Psikolojik gerilim türündeki Hayatın Benim (Taking Lives ) filmin yönetmenliğini D.J. Caruso, yapıyor. Filmin oyuncuları Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland ve Olivier Martinez 'den oluşuyor.

Konusu:

Peş peşe cinayetler işleyen bir adam, En çözülemeyen cinayetler alanında uzmanlaşmış bir FBI ajanı, FBI ajanını reddeden bir cinayet masası dedektifi ve nefes kesen bir macera... Angelina Jolie'yi filime katığı değeri ve başarıyı filimde izleyebiliyoruz. Sert, güçlü ve yaptığı işte uzman bir FBI ajanı olarak sahne alıyor Jolie..


FBI ajanı olan Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır. Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım ister. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukelamun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.

Karşısına çıkan insanları öldüren bir seri katil peş peşe cinayetler işliyordur ve Illeana, bu katilin yakalanmasına yardımcı olmak için özel olarak Montreal'e getittiriliyor. Burada Olivier Martinez tarafından canlandırılan Paquette adlı dedektif tarafından pek sevilmiyor Illeana'yı zorlayan tek konu, geride ipucu bırakmayan bu katil değildir. Yabancı bir yerde, yabancı bir ülkede yabancı insanlarla çalışmak durumundadır. Araştırmaları onu Costa isimli bir genç adama yönlendiriyor. Ethan Hawke'ın hayat verdiği Costa, sıradan bir kurbandır. Zaman geçtikçe Illeana ve Costa arasında Aşk başlar. Güzel ajan, bir yandan doğru olmayan bu yakınlaşmayla düştüğü çelişkiyle uğraşırken, bir yandan da sürekli yer degişdiren seri katili yakalamaya çalışır. Yönetmenliğini yaptığı D.J. Caruso'yu I Am Number Fourdan hatırladığımız kadarıyla. Taking Lives, Angelina Jolie ve Ethan Hawk hayranlarının yanı sıra, cinayet filmlerini izlemeyi sevenler için kaçırılmaz bir filim.

 

 

Hayatın Benim (Taking Lives )
izle

 

Hayatın Benim (Taking Lives )
izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: hd izle, moviemax stars , hayatın benim izle, taking lives izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.