TIKLA ARA

Hemşire Betty - Nurse Betty

Saf ve samimi Betty, gerçek aşkının her gün seyrettiği bir pembe dizide rol alan doktor olduğunu hayal etmektedir. Hemşire olmayı düşler; ama otomobil satıcısı serseri bir adam olan kocası Betty'e izin vermez.


Hemşire Betty - Nurse Betty filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hemşire Betty - Nurse Betty

Hemşire Betty - Nurse Betty izle

İlk Gösterim tarihi:Hemşire Betty - Nurse Betty 19.8.2013 20:45 - 22:31 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hemşire Betty - Nurse Betty

2000 - Almanya , ABD Tür : Komedi , Romantik , Suç türündeki Hemşire Betty - Nurse Betty filmin yönetmenliğini Neil LaBute yapmaktadır.Film oyuncuları Morgan Freeman , Renée Zellweger , Aaron Eckhart , Chris Rock , Elizabeth Mitchell oluşmaktadır.

Saf ve samimi Betty, gerçek aşkının her gün seyrettiği bir pembe dizide rol alan doktor olduğunu hayal etmektedir. Hemşire olmayı düşler; ama otomobil satıcısı serseri bir adam olan kocası Betty'e izin vermez. Kocası bir uyuşturucu işinde öldürülünce, Betty içinde uyuşturucu paketlerinin saklı olduğu otomobile farkında olmadan atlayıp gerçeklerden kaçarak pembe dizi fantazileriyle yüzleşeceğini umduğu Los Angelas'a gider. Kocasının katilleri tarafından takip edilen Betty, bu melekler şehrinde, rüyalarının doktoruyla gerçekten tanışacaktır.

Morgan Freeman İlk itibarlı filmi 1971'de çekilen Who Says I Can't Ride a Rainbow? olmasına rağmen, Amerikan mediası tarafından daha önceleri pembe dizi Another World ve daha sonraları çok daha önce ayrılması gerektiğini söylediği PBS'in çocuklar için çektiği The Electric Company'deki rolleri sayesinde tanındı. 1980 yılının ortalarının başlarında Freeman kendisine babacan karakteri kazandıran önemli sinema filmlerinde rol almaya başladı. 1994 yılında The Shawshank Redemption filminde oynadığı rolle alkış topladı. Aynı yıl 44. Berlin Uluslar Arası Film Festivalinde jüri üyesi olarak görev aldı. Aynı zamanda Robin Hood: Prince Of Thieves, Unforgiven, Seven ve Deep Impact gibi filmlerde boş rolleri oynadı.

Renée Zellweger Babası Emil Eric Zellweger İsviçreli bir mühendis annesi Kjellfrid Iren Andreassen ise bir Norveç göçmeniydi. İlk eğitim yıllarını Katy'de geçirdi. Okulda ponpon kız (cheerleader), jimnastik ve drama klubünün faliyetlerine katıldı. Daha sonra Austin'deki Teksas Üniversitesine gitti. Kredisini tamamlamak amacı ile aldığı drama dersleri sonrası sahne hayatını sevmeye başladı. Üniversite yıllarında geçimini sağlamak amacı ile garsonluk yaptı.

Chris Rock 7 çocuklu bir ailenin ilki olarak 7 Şubat 1965'de doğdu.Andrews'de doğulan Chris,daha sonra ailesiyle birlikte Brooklyn'e gitdi.Annesi bir sosyal işçi ve öğretmen ,babasıysa sürücü ve gazete dağıtıcısıydı.Julius (babası) 1989'da hayatını kaybetdi. Diğer kardeşleriyse Andre, Tony, Brian , Kenny, Andi, ve Jordan'dır.

IMDB Puanı: 6.2/10 ( 25,340 kişi oy verdi.)

Resimler

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So izle

 

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, nurse betty izle, digiturk 2014 filmleri, hemşire betty konusu, hemşire betty izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.