TIKLA ARA

Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl

Film Charlie Bello'nun ilk ve son kez aşık olmasını anlatır. Sakin ve sevimli bir genç olan Charlie'nin hayatına eğlenceli ve çılgın Jordan girer.


Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl filmini Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl

Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl izle

İlk Gösterim tarihi:Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl 18.12.2013 15:30 - 17:02 Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl

2008 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik türündedir.Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl filmin yönetmenliğini Victor Levin , Jae-yong Kwak yapmaktadır.Film oyuncularını Elisha Cuthbert , Jesse Bradford , Chris Sarandon , Kate Simses , Elizabeth Newman 'riordan oluşmaktadır. 

Film Charlie Bello'nun ilk ve son kez aşık olmasını anlatır. Sakin ve sevimli bir genç olan Charlie'nin hayatına eğlenceli ve çılgın Jordan girer. Jordan renkli olduğu kadar ruhsal olarak da dengesiz biridir. Charlie ise her geçen gün Jordan'a daha fazla aşık olmaktadır.Birbirinden farklı iki kişinin aşk hikayesini anlatan Hırçın Sevgilim / My Sassy Girl, 2008 yılında Golden Trailer Awards'da en iyi romatik film dalında Golden Trailer ödülünü kazanmıştır. Aynı zamanda, Güney Kore sinemasının en eğlenceli filmlerinden biri olan Hırçın sevgilim / My Sassy Girl, kendi ülkesinde büyük gişe başarısı kazanmış ve ardında Hollywodd'a transfer olan keyifli bir film.

Elisha Ann Cuthbert, 30 Kasım 1982'de Kanada'da dünyaya gelir. Henüz 7 yaşındayken modellik yapmaya başlar. 1997 yılında Dancing on the Moon ilk filmi olur. Çeşitli Kanada filmlerinde oynar. 2000 yılında Los Angeles'a taşınmasından kısa bir süre sonra, 24 adlı TV dizisinde 3 sezon boyunca rol alır. Hollywood film kariyeri 2003 yılında Old School ve Love Actually filmleriyle başlar. Sonraki filmleri The Girl Next Door (2004), House of Wax (bu filmde Paris Hilton ile birlikte rol alır), The Quiet (2006), Captivity, He Was a Quiet Man, My Sassy Girl (2007). Cuthbert, Weezer'ın Perfect Situation' ve Paris Hilton'un Nothing In This Word' adlı müzik videolarında rol alır. Elisha Cuthbert, hockey fanatiği olup NHL'nin (National Hockey League) internet sayfasında kendi blogunu oluşturmuştur. Ayrıca şu sıralara New York Rangers Hokey takımı oyuncusu Sean Avery ile flört etmektedir. Elisha Cuthbert düzenli olarak FHM ve Maxim dergilerinin en seksiler listesinde yer almaktadır. 2005 yılında da 5 numaraya kadar yüksel iştir. Dergi ya da filmlerinde çıplak gözükmeyi reddeden Cuthbert gereken her yerde vücut dublörleri kullandığını, bazı şeylerin sadece kendine özel kalması gerektiğini açıklamıştır.

Jesse Bradford Watrouse, 1979 doğumlu Amerikalı oyuncu. Annesi Terry ve babası Curtis de oyunculardı. Oyunculuğa bebekken televizyon reklamlarında başlayan Bradford, ailesinin de desteğiyle sinema dünyasına girdi. Henüz 5 yaşındayken usta oyuncu Robert De Niro'yla Geç Kalan Sevgi (Falling in Love) filminde rol aldı. Lise yıllarında jeoloji ve tenisle ilgilendi. 2002 yılında Columbia Üniversitesi'nde Sinema Bölümü'nü bitirerek mezun oldu.

IMDB Puanı: 8,1/10 (28.828 oy verdi.)

Resimler

Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl izle

Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, my sassy girl konusu, digiturk 2014 filmleri, my sassy girl izle, hırçın sevgilim izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.