TIKLA ARA

Hitchcock

Film tarihinin en etkileyici isimlerinden Alfred Hitchcock ile karısı ve ortağı olan Alma Reville'in aşklarını anlatıyor.


Hitchcockfilmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hitchcock

Hitchcock izle

İlk Gösterim tarihi:Hitchcock Digiturk Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Hitchcock

2012 - ABD Biyografi , Dram türündeki Hitchcock filmin yönetmenliğini Sacha Gervasi yapmaktadır.Film oyuncuları Scarlett Johansson , Anthony Hopkins , Jessica Biel , Helen Mirren , Toni Collette oluşmaktadır.

Film tarihinin en etkileyici isimlerinden Alfred Hitchcock ile karısı ve ortağı olan Alma Reville'in aşklarını anlatıyor. Film, Hitchcock'un çığır açan filmi PSYCHO'nun yapım sürecinde geçiyor.Hitchcock üzerine çekilmiş en iyi filmlerden biri... Korku ustası Hitchcock'un Sapık filmini çektiği dönemde yaşadıkları...

Scarlett Johansson, Amerikalı aktris. Bir Konuşabilse (Lost in Translation), Maç Sayısı (Match Point), Prestij (The Prestige), Vicky Christina Barcelona gibi filmlerin yanında, Marvel'in süper kahraman filmlerindeki Black Widow rolüyle tanınmıştır.1984 yılında New York City'de doğdu. Babası Karsten Johansson Danimarkalı bir mimar, dedesi Ejner Johansson ise senaryo yazarı ve yönetmendi. Annesi Melanie Sloan ise Yahudi kökenli bir yapımcıdır. Vanessa, Adrian ve ondan üç dakika sonra doğan Hunter adında kardeşleri vardır.

Anthony Hopkins Sir ünvanına sahip olan Hollywood'un büyük oyuncularından Anthony Hopkins, 31 Aralık 1937'de Güney Galler'de dünyaya geldi. Tam adı Phillip Anthony Hopkins olan oyuncu, Muriel ve fırıncı Richard Hopkins'in tek çocuğuydu. Cowbridge Grammar School'da eğitim gören Hopkins, 17 yaşındayken bir WMCA amatör tiyatro yapımını gördü ve doğru yerde olduğunu hemen anladı. Yeni bulduğu ilgi alanını piyanodaki yeterliliğiyle birleştirerek, iki yıl eğitim göreceği.

IMDB Puanı: 6/9 ( 31142 kişi oy verdi.)

Resimler

Hitchcock izle

 

Hitchcock izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, hitchcock oyuncuları, digiturk filmleri, hitchcock konusu, hitchcock izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.