TIKLA ARA

Hunted

Melissa George'un başrolünü oynadığı Hunted bir casusluk dizisidir. Yönetmeni ise The X-Files'ın yapımcıları arasında yer alan ve baş senaristi olan Frank Spotnitz'dir.


Hunted Dizisi  Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hunted


Hunted

Gösterim tarihi: Gezi Rehberi , Her pazartesi 22.00'da Digiturk Dizimax Vice HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Konusu: Melissa George'un başrolünü oynadığı Hunted bir casusluk dizisi. Yönetmeni ise The X-Files'ın yapımcıları arasında yer alan ve baş senaristi olan Frank Spotnitz. Dizide, ana karakterimiz Samantha, Byzantium isimli özel bir istihbarat örgütüne ile çalışmaya başlar. Kahramanımız, kendisine saldırılmış bir suikast girişiminden sonra bunun, kendi örgütünden birilerinin işi olduğundan şüpheleniyor. İşe döndükten sonra gizli kimliği olarak çocuk bakıcılığı yapmaya başlayan Samantha, bir yandan kendisini kimin saldırdığını bilmek istediğini, bir yandan da kime güvenip kime güvenemeyeceğini kestirememekte. Dizide yer alacak diğer oyunculardan bazıları ise Game of Thrones'ta Stannis Baratheon rolunu canlandıran Stephen Dillane, yine Game of Thrones'ta Balon Greyjoy rolündeki Patrick Malahide, LOST'un Mr.Eko'su Adewale Akinnuoye-Sam Hunter, Byzantium adında özel bir istihbarat örgütünün en iyi ajanı olmaktadır. Cezayir'de bir görev sırasında suikasta uğrar bir yolunu bulur ve kurtulur.

Melissa George 1976 yılında Perth, Batı Avustralya'da doğdu.Dört çocuğundan ikincisi, Avustralya yerli Melissa George annesi hemşire ve babası inşaat işçisidir, George başlangıçta daha dans eğitimi aldı. Buz üzerinde paten kaymayı çok severdi.George daha sonra profesyonel rollerskating'da, klasik bale ve caz eğitimi aldı.

 Hunted izle

 

Hunted izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, dizimax vice hd kanalı, hunted dizisi, dizi izle, hunted izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.