TIKLA ARA

Jack ve Jill

Ailesine bağlı olan Jack, ikiz kız kardeşi Jill'i Şükran Günü'nde aile yemeğine davet eder ve onunla bir anlaşma yapar. Fakat bir süre sonra işler tersine döner ve Jill evden ayrılır.


Jack ve Jill filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Jack ve Jill

Jack ve Jill

Gösterim tarihi: Jack ve Jill,12 Ocak Cumartesi 15:05, 23 Ocak Çarşamba 22:55  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Jack ve Jill, Konusu

2011 Amerika yapımıdır Komedi türündeki Jack ve Jill  filmin yönetmenliğini Dennis Dugan yapıyor. Filmin oyuncuları Adam Sandler ,Al Pacino , Katie Holmes , Elodie Tougne , Rohan Chand'den oluşuyor.

Konusu:

Jack, ikiz kız kardeşi Jill'i saymazsak mükemel bir hayat yaşamaktadır. Her yıl şükran gününde, hayatını alt üst eden kız kardeşinin ziyaretine katlanması gerekmektedir. Hafta sonunu olması gereken bu ziyaret bir aya uzadığında, kardeşler sadece ikizlerin yapabileceği şekilde birbiriyle tartışır ve dalga geçerler. Jack, hiç gitmeyecek sandığı Jill'i göndermek için elinden geleni yapar.

 Adam Sandler'in kadın kılığına girmesi bu filimde çok beğenildi ve büyük başarı yaratı.Eski dönemlerde de kadın kılığına giren oyuncular büyük beğeni kazanmışlardı. Elizabeth döneminde tiyatroda kadın rollerini erkekler oynardı, ancak bunun tek nedeni toplumun tutucu yapısının bir sonucu olarak oyunculuğun kadınlara yasak olması gibi üzücüydü. Sinema tarihine bakınca erkekler tarafından canlandırılan ve bazıları klasikleşmiş birçok kadın karakter biliriz. Dustin Hoffman'ın canlandırdığı Tootsieilk akla gelenlerdir. Adam Sandler Jill karakteri ile filmde hayli zorlu bir sınav verilmiştir.

 Jack ve Jill izle

 

Jack ve Jill izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, digiturk sinema paketi, digiturk moviemax premier hd kanalın, digiturk jack ve jill izle, digiturk ocak ayı filmleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.