TIKLA ARA

James May'in Erkekler Laboratuvarı - James May's Man Lab

Sunucumuz James May, James May'in Erkekler Laboratuvarında, modern erkekleri kurtarmak üzere bir göreve çıkıyor. Erkekler otuz yıl önce becerikli, pratik ve güvenilir bir topluluktu.


James May'in Erkekler Laboratuvarı - James May's Man Lab Digiturk Discovery Science kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

James May'in Erkekler Laboratuvarı - James May's Man Lab

James May'in Erkekler Laboratuvarı - James May's Man Lab izle

Gösterim tarihi: James May'in Erkekler Laboratuvarı - James May's Man Lab  , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk Discovery Science Kanalın dan izleyebilirsiniz.


Sunucumuz James May, James May'in Erkekler Laboratuvarında, modern erkekleri kurtarmak üzere bir göreve çıkıyor. Erkekler otuz yıl önce becerikli, pratik ve güvenilir bir topluluktu. Fakat günümüzde toplumun gözünde her nasılsa isteksiz, işe yaramaz ve güvenilmez budalalar durumuna düşürüldüler ve popüler kültür de bu kötü şöhreti perçinliyor. James, Erkekler Laboratuvarının Merkezinde, bir dizi uygulamalı, yaratıcı testten geçen, bugünün kayıp erkek ruhlarından oluşan bir ekibe liderlik ediyor.

Ekip, erkeklerin güvenilir ve hayranlık uyandıran bir soy olabileceğini tüm dünyaya gösteren birtakım ürkütücü ve zorlu görevde romantizmin gizemli yönleriyle nasıl başa çıkacağını ve ekip çalışması düşüncesini nasıl geri kazanacağını öğreniyor. James her bölümde, daha çok aksiyon filmlerinde görebileceğimiz tarzda, nefes kesen bir cesaret ve beceri testine göğüs gererek erkeklerden oluşan ekibine örnek teşkil ediyor.

Erkekler Laboratuvarı' deneyinin ikinci dizisinde James, günümüz insanının şimdi tamamen unutulma tehlikesiyle karşı karşıya olan bir takım hayati becerileri yeniden öğrenmesine yardım etme çabalarını sürdürüyor.

James, günümüzde nesli tükenmiş erkeklerden oluşan bir ekiple birlikte, Erkekler Laboratuvarı'nın merkezinde, bir takım yaratıcı pratik testler ve göz korkutucu bazı deneylerle insanlığın güvenilir ve hayranlık uyandıran bir tür olduğunu bütün dünyaya isbat emeye çalışıyor.

Bir İngliz'in bile penaltıyı gole çevirebileceğinden, moda diktasına rağmen erkekleri podyuma çıkarmaya kadar değişen yolları deneyerek James erkeklerin yeniden yaratıcı, pratik ve güvenilir bir toplum olarak dünyadaki yerini tekrar alması için kendi payına düşeni yapıyor.

Erkekler Laboratuvarında Becerilerinizi Test Edin

Bu arada, modern çağ insanının becerilerini pekiştirmek amacıyla aksiyon dolu bir göreve atılan James May ve ekibi, bir sürü zorluğa meydan okuyarak insan becerilerini geliştiriyorlar. Meydan okunan zorluklardan bazıları, bilardo masası inşa etmek, penaltı golünü atmak, ya da sıfırdan başlayarak tuvalet kâğıdı ve Swiss Army bisikleti gibi erkek oyuncakları' yapmak! 9 Mayıs Çarşamba günü saat 21:25'te izleyenleriyle buluşacak olan James May'in Erkekler Laboratuvarı'nın yepyeni sezonuyla birlikte artık erkekler için tekrardan becerikli olma zamanı başlıyor.

James May, Erkekler Laboratuvarı fikri ilk kez ortaya çıktığında çok eğlenceli bir iş olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Programa başlayınca zorlukları da olmadı değil diyen James May, Erkekler Laboratuvarı'nda maçın kaderini belirleyen penaltı atışını atmayı denerken epeyce zorlandığını ancak püf noktalarını öğrendiğini söylüyor. May, Düşündüğümüz her şeyi hayata dökebiliriz. Gerçekten istediğimiz her şeyi yapabilecek kapasite olduğumuz düşünüyorum. Programda da özellikle erkeklere bunu göstermek istedik diyor.

Mythbusters'ın ekibi Adam ve Jamie, çekimler boyunca kamera arkasında olacak ve itinalı, zincirleme reaksiyon mekanizmaları inşa ederken farklı altyapılara sahip rakip takımların yenilikçi, yaratıcı serilerini değerlendirecekler. Her hafta, artistlerden, roket bilim adamlarından, animatronik uzmanlardan, mühendislerden ve hatta sıradan kişilerden oluşan iki ekibe, aynı araç ve gereçlerden oluşan takımlar temin edilecek ve belli bir temaya dayalı mekanizma serilerini tamamlayabilmeleri için 5 gün verilecek.

James Daniel May
(Ocak 1963 16 doğumlu) bir İngiliz televizyon sunucusu ve gazeteci. O en iyi Jeremy Clarkson ve Richard Hammond yanında otomobil programı Top Gear, eş-sunucu rolüyle tanınıyor.
Top Gear On Mayıs onun dikkatli sürüş tarzı için "Kaptan Yavaş" takma adı vardır. Mayıs bilim ve teknoloji, oyuncak, şarap kültürü ve modern zamanlarda mertlik durumu dahil olmak üzere temalar diğer programları sunmuştur. O Daily Telegraph otomobil bölümü için bir haftalık köşe yazdı.

 James May'in Erkekler Laboratuvarı - James May's Man Lab izle

 

James May'in Erkekler Laboratuvarı - James May's Man Lab izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: discovery science, james may belgeseleri, digiturk belgesel, james may s man lab izle, james mayin erkekler laboratuvarı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.