TIKLA ARA

Kara Kaplı Defter - Little Black Book

Stacy , televizyonda talk show programı yapan bir programcıdır.Erkek arkadaşı Derek ile birlikte yaşamaktadır.


Kara Kaplı Defter - Little Black Book filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kara Kaplı Defter - Little Black Book

Kara Kaplı Defter - Little Black Book izle

İlk Gösterim tarihi:Kara Kaplı Defter - Little Black Book 22.07.2013 20:45 - 22:28  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kara Kaplı Defter - Little Black Book

2004 - ABD Dram , Komedi , Romantik  türündeki Kara Kaplı Defter - Little Black Book filmin yönetmenliğini Nick Hurran yapmaktadır.Film oyuncuları Brittany Murphy , Kathy Bates , Josie Maran , Holly Hunter , Rashida Jones oluşmaktadır.

Stacy , televizyonda talk show programı yapan bir programcıdır.Erkek arkadaşı Derek ile birlikte yaşamaktadır. Birgün Derek evde yokken Stacy karıştırdığı dolaplarda bir kutu bulur.Kutuda Derek'in eski sevgililerine ait mektuplar , resimler , eşyalar vardır.Stacy'nin eline geçen bu ' little black book'' adeta 'Pandora'nın Kutusu'' na dönüşür. İki sevgili arasında kıskançlık , aşk ve kahkaha dolu bir saklambaç oyunu başlar.

Brittany Anne Bertolotti, evlendikten sonraki adıyla Brittany Anne Murphy-Monjack, (1977-2009) Amerikalı sinema oyuncusu. Brittany Murphy 1977'de Atlanta Georgia'da doğdu. İlk oyunculuk deneyimini 9 yaşındayken yerel bir tiyatroda gerçekleştirmişti. 13 yaşında televizyon reklamlarında boy göstermeye başladı. 1991'de Brittany ve annesi Kaliforniya Burbank'e taşındılar, burada ilk televizyon rolünü aldığı 'Blossom' (1991) dizisinde oynamaya başladı. 2003 yılında Maxim Hot 100 Listesinde 32. sıradaydı. Annesi Sharon göğüs kanserini yenmeyi başarmıştı. 90'larda Blessed Soul adlı müzik grubunun solistiydi.

Kathy Bates Tiyatro eğitimi gören ve beyazperdeye geçmeden önce tiyatro sahnesindeki başarılarıyla dikkat çeken Kathy Bates1990 yılında Misery'deki performansıyla en iyi kadın oyuncu Oscar ödülün kazandı. Kendi kuşağındaki sanatçılar gibi doğal oyunculuk tarzını tercih eden Bates, sıradan bir ev kadınından çılgın tiplemelere adar geniş bir yelpazede seçtiği rollerdeki başarısıyla öne çıkıyor.

IMDB Puanı: 5/2 ( 11.637 kişi oy verdi.)

Resimler

Kara Kaplı Defter - Little Black Book izle

 

Kara Kaplı Defter - Little Black Book izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, kara kaplı defter konusu, digiturk 2014 filmleri, little black book izle, kara kaplı defter izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.