TIKLA ARA

Kara Koyun - Black Sheep

Oldfield, Yeni Zenlanda'nın yeşil tepelerinde ailesinin sahip olduğu çiftlik yaşamına uzak büyümüş, koyun fobisi olan bir bilgisayarcıdır.


Kara Koyun - Black Sheep filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kara Koyun - Black Sheep

Kara Koyun - Black Sheep izle

İlk Gösterim tarihi:Kara Koyun - Black Sheep  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kara Koyun - Black Sheep

2006 - YeniZelanda Komedi , Korku türündeki Kara Koyun - Black Sheep filmin yönetmenliğini Jonathan King yapmaktadır.Film oyuncuları Nathan Meister , Peter Feeney , Mick Rose , Matthew Chamberlain , Tandi Wright oluşmaktadır.

 Oldfield, Yeni Zenlanda'nın yeşil tepelerinde ailesinin sahip olduğu çiftlik yaşamına uzak büyümüş, koyun fobisi olan bir bilgisayarcıdır. Pek çok koyunun beslendiği bu yeşil tepelere mecbur kalmadıkça ayak basmak istememektedir.Yine böyle bir mecburiyetin doğması nedeni ile bir gün çiftliğe dönmesi gerekir. Ailesinden kalan çiftlikten kendisine düşen hisseleri abisi Angus'a satacaktır. Oldfield, çiftliğe doğru isteksizce yola çıkarken Angus oldukça tehlikeli işlere girişmiştir. Kurmuş olduğu genetik mühendislik ünitesinde oldukça sorumsuz işler yapmaktadır.İşleri daha da karıştırmak üzere olan beceriksiz bir grup doğa aktivisti, Angus'un labaratuvarından bir mutant koyunu kaçırıp serbest bırakınca bütün çiftlik birbirine girer. Koyunlar, kendi doğalarından çıkarak kana susamış birer katile dönüşmüşlerdir. Oldfield'in en büyük korkusu ile yüzleşmesinin zamanı gelmiştir.Kara Koyun ile ilk uzun metrajlı filmini çeken yönetmen Jonathan King, Toronto'da filmin prömiyerinin yapılması ile büyük sükse yarattı. Eğlenceli bir kara mizah örneği olarak beğeni toplayan film, festivallerin gözdesi haline geldi.

Tandi Wright (1970 doğumlu) bir Yeni Zelanda televizyon ve sinema oyuncusu. O Yeni Zelanda anne Vernon Wright ve Dinah Priestley için Zambiya doğdu. 1996-1999 itibaren o Shortland Street Hemşire Caroline Buxton olarak ortaya çıktı.Mavi SPD, Crash Palace, Out, Bay Gormsby ile Yedi Dönemleri, Kayıp Çocuklar, Seeker Black Sheep ve Legend: diğer rolleri Power Rangers içerir.
2010 yılında, o Bu My Life Degil içinde Callie Ross, ana karakterin eşi rolünü oynadı ve şu anda Önemsiz TVNZ tiyatro Hiçbir şey görünür.

Matthew Chamberlain (17 Nisan 1967 doğumlu) bir Amerikan davulcu, yapımcı ve ses mühendisi. Halen Los Angeles merkezli, California.Matt Chamberlain doğdu ve San Pedro, Kaliforniya'da büyüdü. Babası Sonnie Joe Chamberlain ve annesi Maria Victoria Ponce. O derme çatma davul gibi hava davul ve kullanarak tencere ve tava büyüdü. Chamberlain on yaşında davul çalmaya başladı. O yerel San Pedro müzik sahnesinde tarafından ve her yaştan için elde etkilenmiştir Dancing Waters Club (Minutemen, Black Flag, Firehose,) de ve John Bonham, Ringo Starr, Stewart Copeland, Neil Peart davul dinleyerek gösterir ve Terry Bozzio. Chamberlain on beş yaşındayken davul ilk seti aldı ve David Garibaldi, Murray Spivack, Chuck Flores, ve Gregg Bissonette ile çalıştı. Üç yıl sonra, o Henry Okstel ile çalıştı nerede Kuzey Teksas Eyalet Üniversitesi'nde eğitim almak için burs kazandı. Chamberlain üniversite çıkın ve 1980'lerin ortalarında, Dallas profesyonel Teksas Derin Ellum sahne oynamaya başladı.

IMDB Puanı: 5/8 ( 26.761 kişi oy verdi.)

Resimler

Kara Koyun - Black Sheep izle

 

Kara Koyun - Black Sheep izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy hd, black sheep izle, digiturk 2014 filmleri, kara koyun konusu, kara koyun izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.