TIKLA ARA

Karanlık Gölgeler - Dark Shadows

Barnabas ile birlikte Joshua ve Naomi Collins çifti yeni bir hayata başlamak için Liverpooldan Amerika'ya taşınırlar. Ama koca bir okyanus bile aileyi rahatsız aden gizemli kabustan kaçmak için yeterli değildir.


Karanlık Gölgeler - Dark Shadows  filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Karanlık Gölgeler - Dark Shadows

Karanlık Gölgeler - Dark Shadows  izle

Gösterim tarihi: Karanlık Gölgeler - Dark Shadows ; 13.03.2013 16:45 - 18:34 Digiturk Salon 1 kanalından izleyebilirsiniz.

Karanlık Gölgeler - Dark Shadows , Konusu

2012 - ABD  yapımı olan Gerilim , Korku türündeki Karanlık Gölgeler - Dark Shadows  filmin yönetmenliğini Yönetmen: Tim Burtony yapıyor oyuncuları Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Eva Green, Michelle Pfeiffer, Chloe Moretz'den oluşuyor.

Konusu: Her ailede bir kötü vardır mantığından yola giderek vampir yaratan yönetmen başarılı bir korku filmini beyaz perdeye yansıtmıştır.Yaşadıkları olaylardan sonra bulundukları şehri terk etmek zorunda kalan 1752 yılında küçük oğlu Barnabas ile birlikte Joshua ve Naomi Collins çifti yeni bir hayata başlamak için Liverpooldan Amerika'ya taşınırlar. Ama koca bir okyanus bile aileyi rahatsız aden gizemli kabustan kaçmak için yeterli değildir. Şehirde 20 yıl geçirir.Ama köklü playboy Angelique Bouchard un kalbini kırmışlardır. Angelique Bouchard barnabası vampire çevirip mezara hapsetmiştir. İki yüzyıl sonra Barnabas mezarından yanlışlıkla serbest kalmışıtır.Ve gelişmiş 1972 dünyasında tekrardan dirilir.

Johnny Depp, 9 Haziran 1963'te Owensboro, Kentucky'de doğdu. Florida'da büyüdü. 12 yaşında annesinin aldığı gitarla, çevredeki gruplarda gitar çalmaya başladı. 15 yaşında bir rock müzisyeni olmak umuduyla okulu bıraktı. Aynı sene anne ve babası da boşanmıştı. Kendine zarar vermeye başlamıştı. The Kids adlı rock grubunda müzik yapmaya başladı ve grubun davulcusunun kız kardeşi Lori Anne Allison ile 20 Aralık 1983'te evlendi. 'Six Gun Method' adını almış grup Depp'in evliliği sonları çıkan sorunlar nedeniyle stüdyoya giremeden dağıldı. Los Angeles, Kaliforniya'da eşinin yardımıyla Nicolas Cage ile tanıştı ve ilk filmi A Nightmare On Elm Street'de 1984 yılında oynama şansı buldu. 1985 yılında ise Lori Anne Allison'dan boşandı.

Helena Bonham Carter (doğumu. 26 Mayıs 1966) Oscar adayı olmuş İngiliz aktristtir.
Rol aldığı yapımlar arasında Dövüş Kulübü, Hamlet(1990), Maymunlar Gezegeni ve Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı, Charlie'nin Çikolata Fabrikası sayılabilir. Ayrıca Ölü Gelin adlı stop-motion animasyonda ana karakter olan Emily'yi seslendirmektedir.
2001 yılından bu yana Tim Burton ile beraberdir. 2003 doğumlu Billy-Ray Burton adından bir çocukları vardır.

Eva Green Fransa 05 Temmuz 1980 Paris'te doğdu. Londra'daki Webber Douglas oyunculuk okuluna başlamadan önce üç yılını St Paul okulunda harcadı. Paris'e döndüğünde iki tiyatro oyununda rol aldı.

Karanlık Gölgeler - Dark Shadows  izle


Karanlık Gölgeler - Dark Shadows  izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk korku filmi, karanlık gölgeler oyunculari, karanlık gölgeler film izle, dark shadows izle, karanlık gölgeler konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.