TIKLA ARA

Karga (The Crow)

Gösterim tarihi: Karga (The Crow), filmi 4 Aralık Salı 22.00, 12 Aralık Çarşamba 23.50, 16 Aralık Pazar 01.30'da Digiturk Moviemax Speed kanalından izleyebilirsiniz.


Karga (The Crow) filmini Digiturk Moviemax Speed  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Karga (The Crow)

Karga (The Crow)

Gösterim tarihi: Karga (The Crow), filmi 4 Aralık Salı 22.00, 12 Aralık Çarşamba 23.50, 16 Aralık Pazar 01.30 Digiturk Moviemax Speed kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Karga (The Crow)

2011 ABD yapımı Dram türündeki Karga (The Crow) filmin yönetmenliğini Alex Proyas yapıyor. Filmin oyuncuları Brandon Lee (Eric Draven), Rochelle Davis (Sarah), Ernie Hudson (Çavuş Albrecht), Michael Wincott (Top Dollar) Bai Ling (Myca), Sofia Shinas (Shelly Webster) Anna Thomson (Darla), David Patrick Kelly (T-Bird) Angel David (Skank), Laurence Mason (Tin Tin), Michael Massee (Funboy) 'den oluşuyor.

Konusu:

Bir zamanlar yaşayan insanlar, birisi öldüğünde, ruhunu bir karganın ölüler diyarına götürduğune inanmaktaydırlar. Ama kimi zaman, çok kötü bir şey olduğunda, ölü korkunç bir kederi beraberinde getirir ve ruhu huzura kavuşamazdı. Bazen, karga, yanlışları düzeltmesi için ruhu tekrar geri getirirdi.

Eric Draven da ruhu huzura kavuşmamışdı. Eric ve nişanlısı, düğünlerinden bir önceki gece, vahşi bir çete tarafından acımasızca öldürülmüştü. Tam bir yıl sonra, Eric'in öbür dünyada huzur bulamayan ruhu, intikamını alabilmesi için bir karga tarafından dunyaya getirildi. Kendisine verilen bu ikinci şansta ona yine bu karga rehberlik edecektir.

Karga (The Crow)
izle

 

Karga (The Crow) izle

 

Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: karga filimi, digiturk karga filimi, digiturk karga izle, digiturk the crow, digiturk filim ,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.