TIKLA ARA

Kız ve Kurt (Red Riding Hood)

Kız ve Kurt filmi orta çağda bir kurt adamın musallat olduğu bir kasabada geçen hikaye, genç bir kızla yetim bir oduncunun aşkını anlatıyor.


Kız ve Kurt (Red Riding Hood) filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kız ve Kurt (Red Riding Hood)

Jack ve Jill

Gösterim tarihi: Kız ve Kurt (Red Riding Hood),7 Ocak Pazartesi 19:05 16 Ocak Çarşamba 17:15, 16 Ocak Çarşamba 02:45, 25 Ocak Cuma 23:10, 26 Ocak Cumartesi 07:30 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Kız ve Kurt (Red Riding Hood), Konusu

2011 - ABD, Kanada yapımıdır Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Romantik türlerindeki Kız ve Kurt (Red Riding Hood)  filmin yönetmenliğini Catherine Hardwicke yapıyor. Filmin oyuncuları Gary Oldman, Amanda Seyfried, Billy Burke, Virginia Madsen, Shiloh Fernandez'den oluşuyor.

Konusu:

Kırmızı Başlıklı kız Filminden esinlenerek yazılan senaryosu sonucu ortaya böyle muhteşem bir filim çıkmış Konusu kısaca iki adam arasında kalmış genç ve güzel Valerie'nin hikayesini anlatmatadır. Köyün en güzel kızı Valerie, yoksul Peter'a aşık olmuştur. Ancak ailesi onu varlıklı Henry  ile evlendirmek istemektedir. Birbirini kaybetmek istemeyen sevgililer, Gizlice kasabadan kaçma planları yaptığı anda korkunç bir olay olur. Valerie' nin kız kardeşi köyün çevresinde, karanlık ormanda vahşi bir kurt adam tarafından vahşice öldürülmüştür.Yıllarca, insanlar bu yaratığa ayda bir kez hayvan kurban vererek kendilerine zarar vermesini engelle olmuştur.

 Her şey bir dolunay gecesi başlar, kurdun birini öldürmesi ile köy halkı intikam almak için, ünlü bir kurt adam avcısı olan Peder Salomon 'dan yardım isterler. Lakin pederin gelişiyle hiç beklemedikleri bir gerçeği öğrenirler. Kurt gündüzleri insan kılığında dolaşıyordur ve içlerinden herhangi birisi olabilir.Her dolunayda ölü sayısı arttıkça, Valerie kurt adamın sevdiği biri olabileceğinden şüphe duymaya başlar. Tüm köyü panik sarmıştır ancak Valerie yaratıkla arasında çok özel bir bağ olduğunu keşfeder. Fakat bu onları engellenemez bir sona doğru sürükleyecektir.

 Kız ve Kurt (Red Riding Hood) izle

 

Kız ve Kurt (Red Riding Hood) izle

 

Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk moviemax premier hd filmleri, digiturk moviemax filmleri, digiturk kurt ve kiz filmi, digiturk premier hd filmleri, kurt ve kiz filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.