TIKLA ARA

Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers

Görevini yaparken uyguladığı sertlikten dolayı bir taşra görevine sürülen tecrübeli polis müfettiği Niemans ile genç yardımcısının korkunç şekilde işlenmiş seri cinayetleri çözme çabası içindedir.


Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers

Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers izle

İlk Gösterim tarihi:Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers 05.07.2013 21:15 - 22:53  Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers

2000 - Fransa Gerilim , Gizem , Suç  türündeki Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers filmin yönetmenliğini Mathieu Kassovitz yapmaktadır.Film oyuncuları Jean Reno , Vincent Cassel , Philippe Nahon , Dominique Sanda , Nadia Fares oluşmaktadır.

Görevini yaparken uyguladığı sertlikten dolayı bir taşra görevine sürülen tecrübeli polis müfettiği Niemans ile genç yardımcısının korkunç şekilde işlenmiş seri cinayetleri çözme çabası olayların giderek karmaşıklaşmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır.Kitapları Türkiye'de de çok satan Jean-Christophe Grangé'ın ilk kitabı olan Kızıl Nehirler, Fransa'nın usta yönetmen-oyuncu ekibiyle başarılı bir gerilim filmi olarak beyazperdeye aktarılmış.

Juan Moreno.İlk evliliğinden iki çocuğu olan Reno, 1996'da ikinci evliliğini Nathalie Dyszkiewicz ile yapar ve bu evlilikten de 2 çocukları olur.Çocukluk: Franco'nun zulmünden kaçan İspanyol anne ve babası Fas'a yerleşirler. Sinemaya olan düşkünlüğü çocuk yaşlarda başlar. Tüm zamanını, John Wayne, William Holden, Marlon Brando, Jean Gabin ve Louis Jouvet'nin filmlerini izleyerek ya da şehrin sıcağından kaçıp Fas'ın sahillerinde denize girerek geçirir. 1967'de çıkan iç savaş Jean'ın Fas'ı terkederek Fransa'ya gitmesine sebep olur. Askerligini Fransa da yapar.

Vincent Crochon Doğum Yeri: Paris, Fransa Doğum Tarihi: 23.11.1966 Boy : 1.88 m Takma Adı : Vinz Onu Ünlü Yapan Ne? The Crimson Rivers (2000) filmi ile ünlenmiştir. 15 yaşında oyuncu olmaya karar vermiş. Kardeşi Mathias 'Assassin' adlı rap müzik grubunun kurucu üyesi. Grubun Libre adlı şarkısında Vincent, Vinz olarak anılıyor. Kendi oynadığı filmlerden 'Haine, La (1995)' ve 'Blueberry (2004)'yi beğeniyor. Küçükken Ici adında bir köpeği vardi. Capoeira (bir savunma sanatı)'da iyi. Fransız Vatandaşı İlk kez Elizabeth (1998) filminde İngilizce konuşmuştu.

IMDB Puanı: 6/8 ( 34974 kişi oy verdi.)

Resimler

Kızıl Nehirler - The Crimson Riversizle

 

Kızıl Nehirler - The Crimson Rivers izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the crimson fivers izle, digiturk filmleri, kızıl nehirler konusu, kızıl nehirler izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.