TIKLA ARA

Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond

Bay Jack ve Tatlı Stephen Los Angeles sokaklarında hayatı, ölümü ve varoluşu sorgulamak adına amaçsızca dolaşırlar.


Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond

Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond izle

İlk Gösterim tarihi:Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond filmini 12.04.2013 00:36 - 01:52 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond, Konusu

2009 ABD Komedi , Suç türündeki Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond filmin yönetmenliğini Gregory Dark yapmaktadır.Oyuncuları Zach Galifianakis, Adam Baldwin, Paul Adelstein, Matthew Modine, Callum Blue oluşmaktadır.

Bay Jack ve Tatlı Stephen Los Angeles sokaklarında hayatı, ölümü ve varoluşu sorgulamak adına amaçsızca dolaşırlar.Zach Galifianakis hayranları ekran başına! Tatlı Stephan ve Bay Jack, Los Angeles sokaklarında dolaşırlar ve hayat, ölüm, inanç gibi konular üzerine derin bir sohbete dalarlar.

Zach Galifianakis Amerikalı komedyen ve aktör. Oynadığı çok sayıdaki filmi ve televizyon gösterileriyle tanınır. Kariyerinin ilk yıllarını daha çok kapalı mekân komedyeni olarak geçirmişse de 2009 yapımıThe Hangover (Felekten Bir Gece) adlı başarılı filmde sergilediği performansla uluslararası üne kavuşmuştur.

Adam Baldwin
(Doğum : 27 Şubat 1962 - Chicago, Illinois, United States) Amerikalı aktör. Baldwin kardeşlerin üçüncüsüdür. Adam Baldwin, Türkiye'de büyük ilgiyle izlenen Chuck tv dizisinde John Casey karakterini oynamaktadır.Ayrıca bir çok filmde oynamış ve seslendirme yapmıştır. Gençliğinde komyon şoförlüğü bile yaptığı söylenir.

Paul Adelstein
ABD'nin Chicago kentinde Musevi Amerikan bir ailenin oğlu olarak Dünya'ya geldi. 20 yaşında John Cusack'in komedi programıyla profesyonel yaşama başlamıştır . Daha sonra sadece komedi ile sınırlı kalmamış, bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Adelstein aktris Liza Weil ile 2006 Kasım'ında evlenmiştir.

IMDB Puanı: 6.0/10 ( 8.723 kişi oy verdi.)

Resimler

Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond izle

 

Küçük Balık, Tuhaf Gölet - Little Fish, Strange Pond izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, küçük balık, tuhaf gölet konusu, küçük balık, tuhaf gölet filmi izle, küçük balık, tuhaf gölet oyunculari, little fish, strange pond izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.