TIKLA ARA

Margaret

17 yaşındaki New York'lu Lisa, istemeyerek de olsa bir kadının yaşamına mal olabilecek bir trafik kazasına sebebiyet verir...


Margaretfilmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Margaret

Margaret izle

İlk Gösterim tarihi:Margaret 16.12.2013 21:00 - 23:19 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Margaret

2011 - ABD Tür : Dram türündedir.Margaret filmin yönetmenliğini Kenneth Lonergan yapmaktadır.Film oyuncularını Matt Damon , Jean Reno , Mark Ruffalo , Anna Paquin , Kieran Culkin'dan oluşmaktadır. 

Genç bir kadın (Paquin) şahitler bir otobüs kaza ve kasıtlı olup olmadığı sorusu birçok insanın hayatını etkiler sonrasında, içinde yakalanır. 17 yaşındaki New York'lu Lisa, istemeyerek de olsa bir kadının yaşamına mal olabilecek bir trafik kazasına sebebiyet verir... Lisa, kazadan sonra otobüs şöforunun ihmalini hukuki mercilere taşır. Ancak yetişkin dünyasının gerçekleriyle karşılaştığında onu çetin bir sınav beklemektedir.

Anna Helene Paquin Yeni Zelanda doğumlu Kanadalı oyuncu. 11 yaşındayken The Piano filmindeki performansıyla birlikte En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Bu başarısıyla birlikte Oscar tarihindeki bu ödülü kazanan en genç ikinci oyuncu olmuştur. Daha sonra bir çok filmde rol almıştır. Bunların başında Fly Away Home, She's All That, Almost Famous ve The X-Men serisi gelmektedir.

Matt Damon anne ve babası Matt iki yaşındayken ayrılmıştı. Büyükbabası Finlandiyalı. İlk rol aldığı filmlerden biri olan Mystic Pizza filminde Julia Roberts'la birlikte bir sahnede oynamıştı, daha sonra Ocean's Eleven filminde tekrar bir filmde buluşmuş oldular. Matt Damon 'ın çocukluk arkadaşı Ben Affleck'le beraber 1998 Oscar ödül töreninde en iyi senaryo Oscar'ını kazanmıştır. O seneye kadar pek kimsenin tanımadığı ikili Good Will Hunting'le inanılmaz bir başarıya imza atmıştı. Sinema dünyasının dikkatini Courage Under Fire'daki rolüyle çekmişti. Good Will Hunting hayatını değiştirdi ve ona Francis Ford Coppola ve Steven Spielberg gibi yönetmenlerle çalışma fırsatı sağladı. Rainmaker ve Saving Private Ryan'daki performansları ona ayrıcalıklı bir konum kazandırdı.

Juan Moreno doğum yeri Fas Doğum Tarihi : 30 Temmuz 1948 İlk evliliğinden iki çocuğu olan Reno, 1996'da ikinci evliliğini Nathalie Dyszkiewicz ile yapar ve bu evlilikten de 2 çocukları olur.

IMDB Puanı: 6,4/10 (8.930 oy verdi.)

Resimler

Margaret izle

Margaret izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, margaret konusu, digiturk 2014 filmleri, margaret oyuncuları, margaret izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.