TIKLA ARA

Motosiklet Günlüğü (The Motorcycle Diaries)

2004 ABD, Arjantin, Almanya, Küba, Meksika, İngiltere, Şili, Peru, Fransa yapımıdır. Biyografi, Dram, Macera türündeki The Motorcycle Diaries filmin yönetmenliğini Walter Salles yapıyor.


Motosiklet Günlüğü (The Motorcycle Diaries) filmini Digiturk Moviemax Stars HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Motosiklet Günlüğü (The Motorcycle Diaries)

The Motorcycle Diaries

Gösterim tarihi: Motosiklet Günlüğü (The Motorcycle Diaries), 2 Ocak 2013 Çarşamba 21:30 ,03 Ocak 2013 Perşembe 08:35 ,12 Ocak 2013 Cumartesi 17:30, 04:45 24 Ocak 2013 Perşembe 13:15, 04:20  Digiturk  Moviemax Stars HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Motosiklet Günlüğü (The Motorcycle Diaries)

2004 ABD, Arjantin, Almanya, Küba, Meksika, İngiltere, Şili, Peru, Fransa  yapımıdır. Biyografi, Dram, Macera türündeki The Motorcycle Diaries  filmin yönetmenliğini Walter Salles yapıyor. Filmin oyuncuları Gael García Bernal, Mia Maestro, Marina Glezer, Bàrbara Lombardo, Facundo Espinosa'den oluşuyor.

Motosiklet Günlüğü Konusu:

Küba devrimcisi Che Guevara, 1950'lerde henüz 23 yaşındayken motosikletle seyahate çıkar. Tüm Güney Amerika'yı en yakın arkadaşı Alberto Granado'yla birlikte gezer.
İkili mezuniyetlerine kısa bir zaman kala kendilerine eğlence arar ve Arjantin, Şili, Brezilye ve Peru'yu kapsayan uzun bir maceraya çıkarlar. Başlangıçta birbirine paralel hedefleri olan ve güzel kızların peşinde olan Ernesto ve Alberto'yu, hayat bambaşka noktalara sürükler.

The Motorcycle Diaries, onun Che rolüne büründüğü ilk yapım değildir. 2002'de mini dizi olan Fidelde de Che Guevara'yı canlandırmıştı. Hollywood filmleri yerine bağımsız yapımlarda oynamayı tercih etmektedir. Iñárritu'nun Ölüm Üçlemesinin son filmi olan Babel için Tijuana'da kamera karşısına geçtiğinde, Tijuana, Hollywood'a en yakın bulunduğum nokta herhalde diyerek esprili bir şekilde Hollywood'a karşı duruşunu sergiledi. Gael Garcia Bernal'in, oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik te yapmıştır.

İlk yönetmenlik deneyimi olan Déficit ile hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğratmıştır ve kamera arkasındansa önünde olması gerektiği yönünde eleştiriler almıştır. Başarısız yönetmenlik deneyiminden sonra, El Pasado, Blindness ve The Limits of Control gibi filmlerde rol aldıysa da son, zamanlarda en çok dikkati çeken filmleri kuşkusuz Mammoth ve Letters to Juliet.

 The Motorcycle Diaries
izle

 

Prestij (The Prestige) izle

 

Fragman İzle


Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filim, moviemax stars hd izle , digiturk moviemax stars hd , motosiklet günlügu izle, motorcycle diaries izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.