TIKLA ARA

Muhteşem Örümcek-Adam

Örümcek-Adam York'ta yaşayan utangaç, zeki lise öğrencisidir.Dizi başladığında o onbeş yaşındadır. Osborn ilaç endüstri bilim dalı gezisinde bir örümcek Peter'ı ısırır. Ölmesi beklenirken, Peter çeşitli insanüstü güçleri miras olarak alır.


 Muhteşem Örümcek-Adam çizgi  filmini Digiturk Disney XD  kanalından  izleyebilirsiniz.

 Muhteşem Örümcek-Adam


 Peter Pan Returns

 Muhteşem Örümcek-Adam, çizgi filmini Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

 Muhteşem Örümcek-Adam,

Ultimate Spider-Man 2000-2009 yıllarında Marvel Comics tarafından yayımlanan süper kahraman çizgi roman serisi oldu.Seri Ultimate Marvel tarafından mükemmel bir aksiyon animasyona çevrilmiştir.Ultimate Spider-Man Ultimate X-Men, Ultimate Fantastic Four ve Ultimates dahil olmak üzere Ultimate Marvel başlıkları diğer yenilenen Marvel karakterleri de yanında bulunmaktadır.Spider-Man Ultimate kahramanı Peter Parker, Queens, New York'ta yaşayan bir bilim dahisi genç.Genetiği değiştirilmiş örümcek tarafından ısırıldı ve gelişmiş güç, çeviklik ve refleksler gibi yetkilerini örümcekten devralır. Peter önceki zamanlarda amcasını öldüren adamı durdurmak için bir şansı vardı ama silahlı bir hırsız olduğu için amcası Ben öldürürdü o hırsızı durdurmadığı için kendini suçlu hissediyor ve Spider-Man olarak suçla mücadele için hayatını ayırıyor. Peter'ın dul teyzesi May okul, bir iş, bir kız arkadaşı, onun aile hayatını dengelemek için çalışır, ve onun faaliyetleri Spider-Man gibi.Ultimate Spider-Man ilk 180 sayfa yazıldı, yedi konu hikayeye dönüştürüldü,orijinal 11 sayfalık hikayeyi genişletileten emektar Spider-Man sanatçısı Mark Bagley ve yazar Brian Michael Bendis 2000 yılında baskıya döker. Bu ikili Mark Bagley kitabı bıraktı ve Stuart Immonen tarafından değiştirildi.111. yılına kadar işbirlikleri devam etti. Bendis ve Ultimate Spider-Man Bagley kullanıcısının işletilen bir Marvel Comics serisi. Sürekli çalışma için rekor iki kişi tarafından, ilk onur önceden Fantastic Four Stan Lee ve Jack Kirby tarafından düzenlenen. Seriler hala David Lafuente tarafından devam etmekte, Brian Michael Bendis tarafından yazılmış, yeniden hizmete girdi. Bu tekrar kurulan seri Ultimate Comics olarak yeniden kuruldu. Ultimate Spider-Man en çok aranan çizgi roman ve Modern Çağın en değerli çizgi romanlardan biri olarak kabul ediliyor.

Karakterler

Spiderman:
Ben Amca ve Teyze Mayıs Parker ile Forest Hills, Queens, New York'ta yaşayan utangaç, zeki lise öğrencisidir.Dizi başladığında o onbeş yaşındadır. Osborn ilaç endüstri bilim dalı gezisinde bir örümcek Peter'ı ısırır. Ölmesi beklenirken, Peter çeşitli insanüstü güçleri miras olarak alır. Okulda kavga sırasında Peter Flash Thompson adlı güçlü çocuğun yumruğunu engeller ve Bu kavgada Flash elini keser. Para için kostümlü profesyonel güreş turnuvasına katılır sonuçta yarışmayı kazanır. Eve dönerken, Peter bir marketin önünden geçer. O yürür iken, bir hırsız çaldığı para ile marketten ona doğru koşar. Peter turnuvadan çıkarken turnuvanın sahibiyle tartıştığı için hırsıza geçmesi için izin verir.Hırsız daha sonra Ben Amca'yı öldürür. Suçluluk ile harap düşer, suçla mücadele için hayatını ayırıyor. Spider-Man olmakla beraber okul, iş, kız arkadaşı ve teyzesi May ile hayatını dengelemeye çalışır. Peter, Yeşil Goblin'e karşı savaşta öldürüldü.

May Parker:
Sekreter olarak çalışıyor ve kocası Ben'in ölümü ile başa çıkmak için bir terapi görür.

Ben Parker:
Bir hırsız tarafından öldürülen ailenin deneyimli,tecrübeli üyesi.

Mary Jane Watson:
Peter'ın kız arkadaşı ve kapı komşusu. O Peter'ın kendi kimliğini ortaya çıkardığı ilk kişi. Peter ve Mary Jane birbirini çok severler, Spider-Man olarak Peter'ın hayatı genellikle ilişkisi üzerine bir yüktür. Norman Osborn adlı Goblin ve Harry Osborn adlı Hobgoblin benzer bir yaratık haline getirilmiştir. O görünüşte Fantastic Four Reed Richards tarafından tedavi edilmiştir.

Harry Osborn:
Norman Osborn'ın sorunlu oğlu.Green Goblin babasının öldüğü kazaya tanık olduktan sonra bu anıları bastırmak için bir psikiyatrist tarafından eğitildi.

  Muhteşem Örümcek-Adam izle

 

 Muhteşem Örümcek-Adam izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, disney xd kanalı, muhteşem örümcek adam, çizgi filim izle, örümcek adam izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.