TIKLA ARA

Neşeli Ayaklar 2- Happy Feet 2 (3D)

Neşeli penguenler soruna karşı tüm güçlerini birleştireceklerdir. Filmde Mumble'in oğlu ile olan ilişkisi anlatılmaktadır.


Neşeli Ayaklar 2(3D) filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Neşeli Ayaklar 2- Happy Feet 2 (3D)

Neşeli Ayaklar 2

İlk Gösterim tarihi: Neşeli Ayaklar 2  (3D) filmini 13.04.2013 15:15 - 16:46 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Neşeli Ayaklar 2  (3D) Film Bilgileri, Konusu

2011 ABD, Avustralya yapımı animasyon ve komedi türündeki Neşeli Ayaklar 2  (3D) filmin yönetmenliğini George Miller yapıyor. Filmi seslendirenler Pink , Sofia Vergara, Hank Azaria, Elizabeth Daily, Carlos Alazraqui, Annie Potts, Magda Szubanski, Johnny Yong Bosch, Gaston Leroux, Eddie Tang'ten oluşmaktadır. Sevimli penguenlerin maceraları serinin ikinci bölümü ile devam ediyor. Mumble'nın oğlu olan Erik, Penguenler Krallığı'ndaki yeteneklerini keşfetmeye çalışır. Mumble'in ailesi ve arkadaşları bir tehlike ile karşılaşacaklardır. Mumble bu durumdan kurtulmak için herkesi bir araya getirmeye çalışacak. Penguenler soruna karşı tüm güçlerini birleştireceklerdir. Filmde Mumble'in oğlu ile olan ilişkisi anlatılmaktadır.

 Resimler

Neşeli Ayaklar 2 izle

 

Neşeli Ayaklar 2 izle

 

 Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: neşeli ayaklar 2 3d izle, digiturk çizgi film izle, digiturk izle, neşeli ayaklar 2 3d, digiturk çocuk,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.