TIKLA ARA

Ölüm Pateni - Rollerball

Patenler ve motorsikletler kullanılarak oynanan bu sporun yıldızları Jonathan Cross (Chris Klein)Marcus Ridley (LL Cool J) ve Aurora (Rebecca) adlı güzel bir kadındır.


Ölüm Pateni - Rollerball filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ölüm Pateni - Rollerball

Ölüm Pateni - Rollerball izle

İlk Gösterim tarihi:Ölüm Pateni - Rollerball  16.07.2013 22:00 - 23:35   Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Ölüm Pateni - Rollerball

2002 - Almanya , Japonya , ABD Aksiyon Ölüm Pateni - Rollerball filmin yönetmenliğini Stephen Kay yapmaktadır.Film oyuncuları Jean Reno , Naveen Andrews , Rebecca Romijn , Chris Klein , LL Cool J oluşmaktadır.

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, kitleler yepyeni ve sert bir sporu izlemek için arenaları doldurmaktadır. Patenler ve motorsikletler kullanılarak oynanan bu sporun yıldızları Jonathan Cross (Chris Klein)Marcus Ridley (LL Cool J) ve Aurora (Rebecca) adlı güzel bir kadındır. Zaten tehlikelerle dolu olan oyun, takımın sahibi Petrovich'in (Jean Reno) çıkar kaygılarından dolayı tamamen ölümcül hale gelmiştir.

Juan Moreno.Aile: İlk evliliğinden iki çocuğu olan Reno, 1996'da ikinci evliliğini Nathalie Dyszkiewicz ile yapar ve bu evlilikten de 2 çocukları olur.Çocukluk: Franco'nun zulmünden kaçan İspanyol anne ve babası Fas'a yerleşirler. Sinemaya olan düşkünlüğü çocuk yaşlarda başlar. Tüm zamanını, John Wayne, William Holden, Marlon Brando, Jean Gabin ve Louis Jouvet'nin filmlerini izleyerek ya da şehrin sıcağından kaçıp Fas'ın sahillerinde denize girerek geçirir. 1967'de çıkan iç savaş Jean'ın Fas'ı terkederek Fransa'ya gitmesine sebep olur. Askerligini Fransa da yapar.

Rebecca Romijn (doğum 6 Kasım, 1972) ABD'li film ve televizyon oyuncusu, eski manken. X-Men film serilerindeki Mystique ve Ugly Betty (Çirkin Betty) televizyon dizisindeki Alexis Meade rolleri ile ünlenmiştir.

IMDB Puanı: 5/8 ( 18264 kişi oy verdi.)

Resimler

Ölüm Pateni - Rollerball izle

 

Ölüm Pateni - Rollerball izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, rollerball konusu , digiturk 2014 filmleri, rollerball oyuncuları, rollerball izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.