TIKLA ARA

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So

Evin iki oğlu ile şoförlerinin kızı Sabrina, çocukluktan itibaren beraber büyüyorlar. Gün gelip de bu zarif kız Paris'e giderek baştan aşağı değişip geri dönünce, aşk kıvılcımları çakmaya başlıyor.


Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So izle

İlk Gösterim tarihi:Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So 15.8.2013 20:45 - 22:14 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So

2001 - ABD Komedi , Romantik türündeki Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So filmin yönetmenliğini James B. Rogers yapmaktadır.Film oyuncuları  Heather Graham , Mark Pellegrino , Sally Field , Chris Klein , Eddie Cibrian oluşmaktadır.

Evin iki oğlu ile şoförlerinin kızı Sabrina, çocukluktan itibaren beraber büyüyorlar. Gün gelip de bu zarif kız Paris'e giderek baştan aşağı değişip geri dönünce, aşk kıvılcımları çakmaya başlıyor. İki yakışıklı kardeş, Sabrina'nın etrafında pervane oluyorlar.

Eddie Cibrian En iyi rolleri "Third Watch" Tv serisin'de "Jimmy Doherty" ve "Invasion" Tv serisin'de ise "Russell Varon" gibi rolleri ile tanınır.Rol Aldığı Filmler ve Diziler; Sunset Beach ,Bound by Honor ,Third Watch ,Criminal Minds ,Northern Lights ,Invasion ,The Street Lawyer.

Mark Pellegrino
, Amerikalı film ve televizyon oyuncusudur. En çok Dexter'daki Paul, Lost'taki Jacob ve Supernatural'daki Lucifer rolleriyle tanınır.

Heather Graham Lisede sınıfında en yetenekli kişi seçilmiştiGençken Toys R'Us'ta çalışmıştıYogadan ve yemek yapmaktan hoşlanıyor.Ailesi onunla 2 yıl konuşmamıştı, çünkü filmlerinin uygun olmadığını düşünüyorlardı.People Dergisinde 50 güzel insandan biri seçildi (2001)İrlandalı Katolik kökenli

IMDB Puanı: 5.2/10 ( 617 kişi oy verdi.)

Resimler

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So izle

 

Öyle Bir Kız Ki - Say It Isnt So izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, say it isnt so konusu, digiturk 2014 filmleri, say it isnt so izle, öyle bir kız ki izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.