TIKLA ARA

Peter Pan Returns

Bir gece, Peter Pan'ın gölgesi Never Land'a yolculuk yapar ve Jolly Roger'ı ziyaret eder İşte, o kendi uykusundan onları canlandırarak Kanca ve ekibini rahatsız ediyor.


 Peter Pan Returns çizgi  filmini Digiturk Disney Junior  kanalından  izleyebilirsiniz.

 Peter Pan Returns


 Peter Pan Returns

 Peter Pan Returns, çizgi filmini Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

 Peter Pan Returns,

Bir gece, Peter Pan'ın gölgesi Never Land'a yolculuk yapar ve Jolly Roger'ı ziyaret eder(Rezil Kaptan Hook'un gemisi). İşte, o kendi uykusundan onları canlandırarak Kanca ve ekibini rahatsız eder. Bu arada, Peter Pan kendini Korsan Adasında bulur ve onun korsan ekibi Jake, Izzy, Cubby ve Skully ısrar ile tekrar bir araya gelir. Arkadaşlarını eksik gölgesi hakkında ve onu bulmak için bilgilendirir. Jolly Roger'e geri döndüklerinde, gölge kendisini açığa ilerletmiştir. Bu uyarılar Kanca ve Peter'ın ekibinin olaya dahil olmasını sağlamıştır.Kaptan gölgeyi yakalamak için ona Peter'ı cezbetmek için rehin olarak elinde tuttuyor. Ancak, gölge ile sürekli bir kovalamaca geçmekte ve bir türlü onu yakalayamamaktadır.Gölge ve kötü korsanlar, Never Land'a yolculuk yapar. Bir kez orada, Kanca nihayet gölgeyi yakalar. Peter ve ekibi Kanca'dan gelen Peter'ı yakaladım notu üzerine Never Land kıyısında aramalara başlarlar.

Kahramanlar gölgeyi alabilmek için Buccaneers Bluff'a Hook'u karşılamak için yola çıktılar. Bunun yerine, Kanca gölgenin güvenliği için Never Land kahramanlarını adadan çıkarmayı dener.Peter gölge alarak Kaptan Kanca'nın teklifini geri çevirir.Adından da anlaşılacağı gibi, vadi çeşitli şeyler tarafından yapılmış gölgeler ile doludur.Plan ilerlerken Kaptan Kanca gölgeyi serbest bırakacak ve Peter Pan asla gölgesiyle birleşemicekti.Peter ve ekibi adaya yolculuğa başlar fakat Peter Pan'ın uçma özelliği yavaş yavaş kaybolmaya başlar.Peter Pan sadece mutlu düşüncelerle uçmaya başarabiliyor,gölgesine kavuşamıyacağı hissi onu kötü düşüncelere sürüklüyor buda uçma özelliğini düşürüyor.

Her şeye rağmen Peter ve Jake zamanında orada oluyor.Fakat Kaptan Kanca gölgeyi okyanusun dibine batırmaya karar veriyor.Bucky' kullanarak Peter Pan ve ekibi Jolly Roger'ı ele geçiriyor.Peter ve ekibi savaşa giriyorlar.Peter'ın gölgesini bir sandıkta kaçıracakken Kaptan Kanca sandığı kaçırıyor ve okyanusu atmak istiyor.Fakat kavga gölgenin Peter Pan'a yerleşmesi, timsahın Kaptan Kanca'yı yakalamasıyla sona eriyor.Kutlama için Peter,Jack and Sammy korsan adasına geri dönüyorlar.Peter Pan ve gölgesi artık yeni heyecanlara atılmaya hazır ve dünyayı keşfetme heyecanıyla çoşmaktadır.

Peter Pan Masalı'nın Kahramanları
Captain James Hook
Peter Pan
Jolly Roger
Wendy Darling
Tinkerbell
Aunt Millicent
Smee
Mrs. Darling
Mr. Darling
John Darling
Michael Darling
Sir Edward Quiller Couch
Slightly
Tootles
Curly
Nibs
Twin

  Peter Pan Returns izle

 

 Peter Pan Returns  izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk kanalı, peter pan returns, çizgi filim izle, peter pan maceraları, disney junior kanlı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.