TIKLA ARA

Random Hearts - Gerçeğin Peşinde Digiturk Moviemax Stars'da

Gerçeğin Peşinde Digiturk Moviemax Stars'da


Random Hearts: Gerçeğin Peşinde

Dram türündeki "Gerçeğin Peşinde" filminin Sydney Pollack yapıyor.

Filmin oyuncuları: Bonnie Hunt, Charles S. Dutton, Harrison Ford, Kristin Scott Thomas

Bir polis dedektifiyle bir politikacının eşleri bir uçak kazasında hayatlarını kaybederler.  Geride kalan eşyalar arasında buldukları, kaybettikleri eşlerinin yasak bir ilişki yaşadığını kanıtlar niteliktedir.Polis dedektifi Dutch Van Den Broek karısını, politikacı Kay Chandler da kocasını bir uçak kazasında kaybederler. Ne var ki, yaslı eşler, kaybettikleri sevdiklerinin bazı yalanlar söyleyerek yolculuğa çıktıklarını fark ederler. Geride kalan eşyalar da kafa karıştırıcı ipuçları içerir. Acaba bu yolculuğa birlikte mi çıkmışlardır? Her ikisi de eşlerini aldatıyor mudur?

Washington D.C.'de polis olarak çalışan Çavuş Dutch karısı Peyton ve New Hampsire'da senatör olan Kay'ın kocası Cullen'in bulunduğu uçak düşer. Kazadan hiç kimse kurtulamamıştır. Bu olay Dutch ve Kay'in eşleri hakkındaki bazı gerçekleri aydınlatmakla kalmaz, aralarında kendilerini karı koca olarak tanıttıkları ortaya çıkmıştır. Birbirlerini hiç tanımayan Dutch ve Kay ilginç bir tesadüf sonucu bir araya gelmişlerdir. Uğradıkları ihanet bu çifti garip şekilde yaşamlarını birleştirir.

İlk Gösterim Tarihi: 27.02.2012 18:52 - 20:59Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: random hearts, gerçeğin peşinde, digiturk sinema, digiturk filmleri, digiturk moviemaxstars,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.